Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen ovulációs tesztet...

Milyen ovulációs tesztet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amibe több darab is van és nem túl drága. Ja és hogy hogy kell azt használni?

Mellesleg a párommal már másfél éve próbálkozunk és semmi. Akik hasonló cipőben járnak/jártak, ti is úgy érztétek, hogy belefáradtatok? Mert én most ezt érzem.


2010. márc. 17. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz körül vaterán, ott jó áron lehet kapni
2010. márc. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


pl.

2010. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
igen érezzük ezt sokan!mi speckó lassan 4.éve próbálkozunk és sokszor ki akadtam már énis!én ovulációs mikroszkópot vettem még 2-3000 ft attol is függ milyet veszel vehetsz a Rossmanba talán a Dm-ben is én csak be mentem a gyógyszertárba érdeklődi hogy van e meg mennyibe került és meg vettem!nyállal vagy hüvelyváladékkal lehet használni de én nem szeretem!meg untam azt is használni!neked azért sok sikert!drukkolok!
2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló! Te mi mindent próbáltál ki a 4 év alatt? A fehér fagyöngy tinktúráról hallottál már?

[link]


Lehetne egy kicsit bővebb is a leírása, mert speciel épp a meddőségkezelő hatását nem említi itt, pedig a fehér fagyöngy tinktúra mindenféle női meddőség kezelésére alkalmas. Ami a legfontosabb, hogy mindenképp gyógyszertárban vedd meg a fehér fagyöngy tinktúrát, ne próbálkozz otthon elkészíteni, mert vannak olyan részei a fehér fagyöngynek, amik nagyon mérgezőek. És tényleg konzultálni kell előtte orvossal vagy gyógyszerésszel, mert van olyan, ami mellett vagy ami előtt után nem lehet használni.

2010. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást. Amúgy tegnap ki is borultam egy kicsit, már az is megfordult a fejembe, hogy most már még orvoshoz sem megyek. De jövőhétig még van időm ezen gondolkodni.
2010. márc. 17. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:

11:28-as vagyok!

eleinte vártam hogy ki tisztuljon belöllem a fogamzásgátló majd el mentem dokihoz ott havonta erősitették a gyógyszereket majd injekciókat!(combba,hasba),mellette ittam fél évig a palástfű meg a cickafark teát!szedtem a női cseppeket!párna az minden alakalommal megy a popom alá!voltam hsg-n is(át járhatósági) ott sem volt semmi gond!volt hogy "pihetetnem" kellett magam 1-1,5 hónapig most a párom volt katona számlálóba!vagyis most is mert voltegy évvel ezelött is!a dokim most még két havi puregon kúrát ajáln(hasba szúri)nem vagyok benne bíztos amúgy hogy azt még szeretném szóval valószínü hogy1-1,5 hónapon bellül megyek Tapolcára Inszemre!sok sikert azért neketek is!de tényleg

2010. márc. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon hiszek az ovulációs tesztekben. Az ultrahang szerint volt tűszőrepedésem, viszont az LH teszt mindig negatív volt. Egyébként ez gyógyszertári teszt volt (Gabriel).
2010. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Tudom ajánlani a Coraxnak az ovu tesztjét. DM-ben és Coraban biztos, hogy kapni. Meg vagyok vele elégedve. Egy dobozban 5 darab van, ennyi bőven elég egy ciklushoz szerintem.
2010. márc. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!