Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy igyam a cickafark és...

Hogy igyam a cickafark és palástfű teákat, ha a ciklusom nagyon hosszú?

Figyelt kérdés

Június végén volt műszeres befejezésem (elhalt a baba) és azóta nem jött meg. Vagyis ma reggel óta maszatolok, meg görcsölök rendesen, úgyhogy gyanítom megjött. A műtét előtt a ciklusaim átlagban 45 naposak voltak. Akkor ehhez képest igyam az első felében a cickát, a másodikban a palástfüvet? És ha megjött, akkor már ma igyak cickát, vagy csak amikor elmúlik? Mert olvastam itt erről, de nem volt egyértelmű számomra. De inni szeretném, mert jó lenne, ha kicsit rövidülne is a ciklusom, meg hát nagyon szeretnénk babát...

A málnalevél tea is segíti a teherbe esést?


2008. szept. 11. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Én például összekevertem a kettőt és minden nap 1 pohárral ittam vegyesen. Ezt amúgy a barátnőm tanácsolta, ő gyógyszerész. PMS-kor nem ittam. Nekem úgy néz ki hatott (lekopogom). Mondjuk még csak 1 napja késik, de a mellem nagyon érzékeny már kb másfél hete.
2008. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,mert vérbőséget okozhat,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam.Azért addig,mert nekem 30-32 napos ciklusaim szoktak lenne és nem 28. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit egy bögrényi vízzel és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.Ha hosszabb a ciklusod akkor pár nappal idd tovább a cickafarkat,nem lesz tőle semmi bajod.
2008. szept. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!