Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy ennyire...

Miért van az, hogy ennyire ingadozik a hőmérsékletem? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Menstruációkor a megszokottnál kicsivel magasabb volt majdnem végig, és azóta is egy nap 36,2 utánna pár napig megemelkedett 36,4-36,7 közöttire, majd ismét leesett 36,2. A napokban enyhe kis görcsöket éreztem.
2008. szept. 11. 10:51
 1/9 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok. Görbém így néz ki:

[link]

2008. szept. 11. 10:52
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Egy egész hónapot kellene nézni abból lehet következtetéseket levonni. Szerintem folytasd a méregetést és ha megjön akkor küld el megint a kérdésed.
2008. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a görbével szerintem semmi gond nincs :)

Ami meghatározó, azok az elkövetkező napok. Amennyiben a hőd felmegy a 14-18-ik napodon valamikor, és ott is marad egészen a mensiig, akkor semmi gond nincs. :):)

Szerintem lehet most lesz peteérés!!!


Néz ide be erre az oldalra: www.babatervezok.otthona.net itt egy csomó példagörbe van!!

2008. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat. Elküldöm az elöző havit is azt is mértem hátha még valaki hozzá tud szólni:

[link]

Délutánonként mindig 37 körül vagy az felett van.

2008. szept. 11. 11:21
 5/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok

:( :( Ez egy anovulációs ciklus :( :( Minden hónapban így néz ki a görbusz?? A 15-ik nap környékén fel kellett volna menni.

Szerintem menj el a nőgyógyászodhoz, és kérj egy hormonvizsgálatot, itt mindent néznek, és kiderül hogy mi a probléma.

Elméletileg a ciklust rendbeteszi az agnucastun tabletta (barátcserje), cicka-palástfű tea keverék, de ha nagy a probléma akkor már csak a doki segít.


Szurkolok!!!

2008. szept. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Megint az előző :)))


Figyi, a hődet ugyanazzal a hőmérővel, ugyanakkor, ugyanott méred??? Nagyon fontos!

Én még hétvégén is felkelek 4-45-kor hajnalban, aztán visszaalszom, de fontos hogy mindig ugyanakkor mérd.

Talán ez is lehet az oka a görbusz külalaknak!

2008. szept. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A júliusi görbém így nézett ki:

[link]

Júliusban kezdtem a hőmérőzést.

2008. szept. 11. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Jól látom hogy ez a ciklusod 19 napig tartott??? ??? ??? ???


Szerintem mindenképpen mihamarabb keress fel egy nőgyógyászt!!

Hormont a ciklus elején és végén nézik, ugyhogy a köv ciklusodban kezdik el a vizsgálatot, aztán vagy két hét mire az eredmény meglesz!

Menj el kérlek!!!!

2008. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs peteérésed sajna. Menj dokihoz minél előbb, egy egyszerű vérvételből már lehet, hogy ki is derül, hogy mi az oka!
2008. szept. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!