Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kezd el csökkenni a...

Mikor kezd el csökkenni a testhőmérséklet?

Figyelt kérdés

Vagy hogy működik ez, mert az előző kérdést is én tettem fel és kifelejtettem, hogy a testhőmérsékeletem 37, 2 körül van, és nem vagyok beteg, és jövő hét végén kell megjönnie. ?

Hogy működik ez a hőmérőzés, mikor csökken és mikor nő?


2007. nov. 7. 19:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nos,amit a testhőről tudok,az az,h peteéréskor megemelkedik,és ha a baba megfogan,akkor stabilan magas is marad egy darabig.H kinek meddig az változó,de h az első kimaradt mensiig az biztos.Aztán amit itt másoktól is olvastam meg nálam is így volt,az az,h a 5-6 héten még a legtöbbőnknek volt hőemelkedése.

13 hetes kismama

2007. nov. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! A tüszörepedést megelőző kb l4 napon az alaphőmérséklet alacsony, 37 C alatti, a tüszörepedést követően a hőmérséklet 37 C-ra vagy akár 37,5 C-ra emelkedik. A tüszörepedés az utolsó alacsony hőmérsékletü napon szokott bekövetkezni. Az alaphőmérséklet a menstruáció előtt 24-48 órával csökkeni szokott,ha nincs csökkenés akkor az a fogamzás bekövetkeztét jelezheti.

Fontos, hogy az alaphőmérsékletet mindig reggel ébredéskor lehetőleg azonos időben azonos helyen /pl szájban, végbélben/ ugyanazzal a hőmérővel 3-5 percen keresztül még az ágyban fekve kell mérni. A hónaljban mért hőmérséklet nem megbizható. Én is mértem egy hónapon keresztül a hőmérsékletemet de akkor nem sikerült teherbe esnem ezzel a módszerrel. Arra azért jó volt, hogy megismertem a ciklusomat, és a hőmérsékletem úgy nött és csökkent ahogy az a "nagykönyvben" meg van irva.

2007. nov. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!