Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha szinte...

Lehetek terhes ha szinte minden ellene szól?

Figyelt kérdés
legutobb jul. 23-án voltam beteg, augusztus 10 körül voltam a barátommal és védekeztünk. A múlt héten csináltam két tesztet is, mindkettő negatív lett. Nincs és nem is volt hányingerem, nem kell Pisiljek többször mint eddig csak néha 2-3 naponta egyszer émejgek, na meg persza meg mindig nem jött meg. Van bármi aprócska esély arra, hogy terhes legyek?
2015. okt. 15. 20:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs, viszont komoly hormonprobléma van, ha három hónapja nem jött meg. Miért nem mész ezzel orvoshoz?
2015. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!