Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most készültünk volna inszemre...

Most készültünk volna inszemre, és pozit teszteltem. Mikor szóljak az orvosomnak?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 12:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Mármint abban maradtunk, hogy mensi 3-ik napján jelentkezem, de úgy tűnik, nem lesz mensim :)))
2010. márc. 16. 12:22
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azonnal szólj.
2010. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen, rögtön.

Gondolom kapsz terhesség erősitő tabikat,stb...

Nálunk ugyan igy volt :-D

Lombik előtt,7 év után pozit teszteltem :-D

2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki hogy ne várjon:-)GRATULÁLOK!
2010. márc. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor ne csak egy-két hét múlva keressem? Nem nevet ki, ha már a pozi teszt napján rácsörögök?
2010. márc. 16. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy, hiszen a menszid 3. napján várna stimulációra! Szólj neki minél előbb, legalább telefonon.
2010. márc. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is miné előbb szólj neki.gratulálok.
2010. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem november közepén lett volna ájárhatóságim, és januárban inszemem. Már elmentem vérvizsgálatra és altatóorvoshoz (előtte hétvégén kellett volna megjönnie) 1 hét múlva lett volna a műtétem, aznap már hívtam a dokit egyeztetés miatt és megemlítettem hogy a menism nem jött meg. Nevetett egyet és azt mondta hogy pár nap múlva teszteljek és keressem. Szerdán teszteltem pozítivat és csütörtökön hívtam, elmondta hogy kezdejek el vitamint szedni, mit csinljak és adott időpontott 1 hét múlva. Úgyhogy nyugodtan hívd, minnél korábban lát annál jobb, nekem is csak megnézte hogy tényleg terhesség-e és visszarendelt 2 hét múlva akkor már szívhang is volt.


22 hetes km

2010. márc. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!