Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem lehet peteérésem, ha...

Ugye nem lehet peteérésem, ha az Lh teszt negatív?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha negatív akkor biztos, hogy 24-36 órán belül nem lesz peteérésed. De az is lehet, hogy éppen most van. Már azt is negatívnak jelzi, ha már volt.
2008. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én anno csináltam mindennap az LH tesztet úgy ahogy a dobozon van, betartva mindent, sose jelzett semmit!! És abban a hónapban fogant a fiam..hmmm szóval nem tudom..érdekes ez..
2008. szept. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A szervezetünkben az LH hormon termelődése ingadozik, lehet hogy a tesztel épp a felszálló, vagy leszálló ágát találtad el. Nem feltétlen jelenti hogy nem volt peteérésed!

Szerencsére tudtam szerezni nagyon jó áron ovuteszteket nagyobb mennyiségben, és én reggel is teszteltem. 16-ik napomon este negatív (nem erős a második csík), 17 nap reggel 6-kor nagyon nagyon erős pozitív, délután már csak halvány volt a második csíkom, vagyis negatív.

Szóval ha nem teszteltem volna reggel, én is simán negatívnak vettem volna az eredményt!

Sok sikert kívánok neked!!

2008. szept. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!