Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor mindennap csináljak...

Most akkor mindennap csináljak tesztet?

Figyelt kérdés

Ez a mostani lh tesztem. Tudom negatív csak most csinálom először. Akkor most mindennap lőjek el egyet?

Http://kepfeltoltes.hu/view/090616/P4230017_www.kepfeltoltes.hu_. Jpg


2010. márc. 16. 10:59
 1/9 A kérdező kommentje:
2010. márc. 16. 11:01
 2/9 anonim ***** válasza:

Hányadik napon jársz ovu után?


Ezek az én tesztjeim: [link] 12 dpo-nál kezdtem el tesztelni. Csakhogy: ezek terhestesztek...

2010. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Illetve bocs, most jutott eszembe, hogy nem is tudom: LH tesztelni akarsz, vagy jóstesztelni. Hány napos a ciklusod, és hányadik napon jársz? 28 napos ciklusnál érdemes a 11. napon kezdeni, és ahány nappal hosszabb a ciklusod általában, annyi nappal később érdemes kezdeni a tesztelést. Igen, minden este tesztelni kell, amíg negatívból pozitív nem lesz, majd újra negatívvá nem válik.
2010. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszike a válaszokat. Lh tesztet csinálok hogy mikor legyünk együtt a párommal és most a 14 napon vagyok és clostyt szedetem. És 28 naposak voltak a ciklusaim de a múlt hónapban 40 és ezért kezdtem el ma. És most csináltam 11-kor
2010. márc. 16. 11:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Na, ez öreg hiba. Nem olvastad a tájékoztatót? LH tesztelni késő délután-kora este kell, akkor van az Lh hormon cúcstermelése. ha nem így teszel, akkor így járhatsz: [link] Ugyanaznap reggel nyolckor és délután egykor negatív az ovuteszt, este meg pozitív. Másnap szintén. Este tesztelj!


Forrás: [link]

2010. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor most este 7-kor csináljam? És ma is csináljak másikat este?
2010. márc. 16. 11:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!Addig kell tesztelned amíg a teszt csík ugyanolyan vagy erősebb lesz mint a kontroll csík.(akkor van ovulációd)Minen nap ugyanabban az időpontban kell elvégezni a teszteket.(1 teszt csak 1-szer használható fel)Ha kell,akkor egy héten át minden nap tesztelj amíg pozitív nem lesz!(Én este 7 körül szoktam.)Arra is figyelj,hogy előtte legalább 2 óráig ne igyál semmit!

Sok sikert!Puszi!

2010. márc. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, este 7 az jó lehet. (Nekem az este 8 vált be.) És igen, csinálj ma este is egyet. LH tesztet este kell csinálni, nem reggel, és minden nap egymás után, amíg pozitív nem lesz, sőt, még tovább: amíg újra negatív nem lesz.
2010. márc. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy ilyen segítőkészek vagytok
2010. márc. 16. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!