Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egy hét múlva megyek...

Ha egy hét múlva megyek hormonvizsgálatra/ vérvétel/ attól még elkezdhetem ma a cickafarfű tea kúrát?

Figyelt kérdés

Prolaktin ellenőrzés miatt, -meg már szeretnénk egy babát, de már háromszor elvetéltem- hormontszintet néznek nálam. De pont ebben a honapban gondoltam elkezdem a ciklus elsö felében a cickafarfü teát inni a második felében meg a palástfüvet. Nem fogja ez megváltoztatni a hormonszintemet? elkezdhetem?

+ hogy lehetne a cickafarfü teát "ihatová" tenni a rettenetes ize miatt?


2008. szept. 10. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen nyugodtan menj el, ezek gyógynövények, nem hormontartalmú gyógyszerek. Ráadásul ennyi idő kevés is neki, hogy bármit befolyásolni tudjon.

én hamar megszoktam a cickafarkfűtea ízét, de egy kis mézet, vagy citromlevet tehetsz bele nyugodtan, hogy jobb íze legyen.

2008. szept. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan ihatod őket!

Én a cickafark ízét úgy védtem ki, hogy rendeltem netről tabletta formában... :-)

2008. szept. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok, hogy ilyen hamar válaszoltatok. Ti miért ittátok a teát? sikerült babásodnotok töle?

Mégegyszer köszönöm. :-)

2008. szept. 10. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:

a 2. válaszoló vagyok.

Nekem nagyon rendszertelen lett a ciklusom, miután abbahagytam a fogamzásgátló szedését. Fél évet várakoztam a nagy semmire, hogy majd helyreáll, de nem. Az utóbbi hónapban szedtem a cickafarktablettát, és képzeld, tegnap pozitívat teszteltem!Igaz, halványabb a 2. csík, de ott van! Felfogni és elhinni még nem tudom, de ha bebizonyosodik, akkor ahhoz a cickafarknak is köze van! Én csak ajánlani tudom!

2008. szept. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is azért ittam, mert a fogigátló után rendszertelen lett a ciklusom. Nekem még azzal is sokára sikerült... én szüneteltettem épp a teaivást, mert többen javasolták, hogy kb 3 havi folyamatos ivás után be kell iktatni egy kis szünetet. Mondjuk én egy nagyobbat csináltam, de csak mert elegem lett, hogy egyszerre több praktikát alkalmazok, és semmi! Nekem egy jó kis lazítós nyaralás jött be!
2008. szept. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló: még halkan, de nagyon nagyon gratulálok neked! :-) vigyázz magatokra!

elkezdtem inni remélem majd nekünk is sikerül. a ciklus második felétöl meg majd iszom a palástfüvet.

megmondom őszintén, nem is olyan borzasztó a tea ize, mint azt sokan állították.... inkább olyan semmilyen sem. :-)

2008. szept. 11. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagyon köszönöm!

Igen, olyan semmilyen-ízűek, bírható a cél érdekében! :-)

Sok sikert kívánok,

2.válaszoló

2008. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!