Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet, hogy a cickafarkfű tea...

Lehet, hogy a cickafarkfű tea miatt véreztem?

Figyelt kérdés
mostanában kezdtem mérni a hőm és figyelgetni a testem,hogy a peteérést és hatásait figyeljem..na de vettem a teát és rosszul értelmeztem és a ciklusom második felében kezdtem inni,vagyis kb.ovu után pár nappal..addig szépen fenn volt a hőm is de egyik nap leesett a hőm és rá 1-2 napra furcsább erősebb görcsökkel megjött,de a vérzés is olyan eleven vér és pici darabok voltak..lehet,hogy a tea csinálta ezt?? aztóta már tudom nem szabad a ciklus második felében inni..már arra gondoltunk a párommal,hogy még babás is lehettem de elment,jja és ráadásul hamarabb is mensziztem 3nappal mint kellett volna
2010. márc. 15. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Azért a cickafark-tea nem okoz vetélést, ne agdj. Ráadásul egész ciklusban szabad inni, mert általánosan jó a női bajokra. Nem okoztál magadban kárt azzal, hogy a ciklus második felében ittad.


A méhnyálkahártyád azonban a szokásosnál vastagabb lehetett, azért láttál most szövetdarabokat a vérben, és azért lehetett erősebb és bővebb a vérzésed.

2010. márc. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ..még most is iszom a teát mivel gyulladás csökkentő és fertőtlenítő és asszem ezzel nem árthatok,mivel már úgy is mensziztem..de akkor iszom tovább..
2010. márc. 15. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!