Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön meg? Terhes vagyok?

Miért nem jön meg? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár napja írtam ide, hogy nagyon félek. Az a helyzet, hogy az előző menstruációm február 13-án jött meg. A ciklusaim általában 30 naposak. A barátommal február 28-án voltunk együtt reggel. (Állítólag ugye a legtermékenyebb időszak.) Az aktussal semmi probléma nem volt, óvszerrel védekeztünk, amit utánna ellenőriztünk. (Nem volt szakadt, lyukas.) De az aktus előtt simogatott a péniszével. Nem hatolt be, de odatette a szeméremajkaim közé. Így lehetséges, hogy esetleg teherbe estem? Ma kellett volna megjönnie, de még semmi. 16 és fél éves vagyok, nem tudom mihez kezdjek. Kérlek segítsetek.
2010. márc. 15. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Nagy valószínűséggel terhes vagy, szerintem keress fel egy nőgyógyászt SÜRGŐSEN!!!
2010. márc. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszeruen csinalj egy tesztet, az eredmenytol fuggoen jon a tobbi...orvos...szulok, stb.
2010. márc. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-15 nappal az aktus után csinálj terhességi tesztet. Amennyire könnyű teherbe esni azoknak akik nem akarnak, annyira nehéz azoknak akik babát akarnak! Feleslegesen NE ess kétségbe! Az esemény utániról már lemaradtál tehát 1-2 nap ide vagy oda már nem számít. Nyugodj meg, csinálj terhességi tesztet, HA pozitív menj nőgyógyászoz, de akkor SE ess kétségbe! A továbbiakat ő elmondja!
2010. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy terhes vagy, hiába peteéréskor volt ez a dolog, csak kívülről simogatott vele, ha odakerültek hímivarsejtek, azoknak fel is kell jutni, közben folyamatosan fogynak, és hát nem kerülhetett oda olyan sok..úgyhogy személy szerint így nem sok esélyt adok neki. Na meg még csak ma kellett volna megjönnie, bár nem tudom, hogy neked eddig mennyire volt pontos, de 1-2 nap késésre akármikor lehet számítani, nem kell egyből megijedni. De csinálhatsz tesztet, már kimutathatja, ha van vmi. Mondjuk érdemes reggeli vizeletből, és 10-es érzékenységüvel.

Írj majd, ha kiderült valami!

2010. márc. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legfontosabb hogy ne idegeskedj , mert az idegeskedés miatt is késhet a mensi !!
2010. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!