Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy egy hónapban...

Van olyan, hogy egy hónapban egészséges embernek kimarad a peteérése? Vagy ez már rosszat jelent?

Figyelt kérdés

Ebben a ciklusban az ovulációs csíkjaim egyszer sem mutattak LH csúcsot, pedig végig teszteltem a hónapot. 35-38 napos ciklusaim vannak. A hőgörbém cikk-cakkos, 35,8-36,3-ig össze-vissza. Ma vagyok a 25. napon. Ha van tapasztalat, szívesen venném!


Sajnos azért kell figyelnem ennyire, mert a férjem spermáival orvosi tanácsra "okosan kell gazdálkodni".


2010. márc. 14. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan, hogy teljesen egészséges nőnek egy-egy ciklusban kimarad a peteérése, Néha előfordul.


Okosabbak lennénk, ha a ciklus.hu-ra beírnád a hőértékeidet, aztán a görbédet belinkelnéd. Tudnánk segíteni azzal, hogy értelmezzük.

2010. márc. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy bunkónak fogok tűnni, de egészséges embernek nem 35-38 naposak a ciklusai.

Amúgy előfordul, hogy épp kimarad egy hónap.

2010. márc. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, van olyan, hogy kimarad a peteérés, mint ahogyan extra (nem várt) peteérés is előfordulhat.

Esetleg a PG53 ovulációs mikroszkópot nem próbáltátok? Mi tavaly júliusban döntöttünk a babáról, hogy érkezhet, ha szeretne. Augusztusban vettem egy ilyen mikroszkópot, és szeptember végén meg is fogant a baba. Most vagyok Vele 27 hetes terhes.

Ez a PG53 szerintem egy nagyon jó kis készülék, gyógyszertárban lehet kapni 2.000 Ft-ért, nyálból kimutatja az esélyes napokat. Akárhányszor használható, könnyű a kezelése. És csak ajánlani tudom. Egy próbát Nálatok is megér szerintem :)

Sok siker kívánok!

2010. márc. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Az egészséges jelzőt nem magamra értettem, csak általánosságban. Tudom, hogy az én ciklusom rendszertelen, így nem lehetek makk egészséges.

A ciklus.hu-t meg fogom nézni és megpróbálkozom felvinni az adatokat!

A PG53-at éppen a múlt héten vettem, tényleg klassz eszköz, egyszerű a használata is. Köv. hónapban bevetem rögtön az elejétől! Neked gratulálok a babához! :)

2010. márc. 15. 10:15
 5/7 anonim ***** válasza:

van ilyen, de az is lehet, hogy csak a teszt nem mutatta, attól, hogy nem bizonyított még lehetett és ha tényleg nem volt az sem baj, a szervezet is ppihen, általában minden évben van egy anovulációs hónap, vagyis amikor a test pihe és nem termel petesejtet, ha ez többször vagy gyakrabban fordul elő, már célszerű megnézetni magad.


a baj ezzel csak az, hogy a dokik nem nagyon veszik komolyan az otthoni egyéni megfigyeléseket, vagyis nem hisz majd a tesztnek, hőnek, mikroszkópnak, LH csíknak, tehát előről fogja kezdeni a megfigyelést.

2010. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
07.32-es vagyok, wow, örülök, hogy Ti is beruháztatok egy mikroszkópra. És drukkolok, hogy megfoganjon a baba minél előbb! :)
2010. márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én s attól tartok, hogy a dokik nem hisznek a megfigyeléseimnek, de hát sajnos nem tudom mi tévő legyek. Tudom, türelem rózsát terem... csak közben aggódni, hogy valami baj van, nem könnyű.

Tegnap (26. c.nap) megint nagyban erősödött a második csík, de még negatívnak értékelhető. Talán erőlködik a szervezetem, de hát már úgyis késő lenne. Köszi a válaszokat!

2010. márc. 16. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!