Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok? Szeretnék nem...

Mit gondoltok? Szeretnék nem ezen agyalni de hogyan?

Figyelt kérdés
Pár hónapja már dolgozunk a babán de párom hogy kint dolgozik külföldön és 4-5 hetentr jar haza halvány az esélyünk. De már egyszerűen nem tudok másra gondolni. Most nehezen elintéztük kétszer haza jött. agusztus 29-től probalkoztunk de szeptember 1 jén meg is jött amire számoltam is. Most szeptemberbe 19-től probálkoztunk. Csütörtökre nem várom. De már most 3 napja szurkal meg nem is tudom kifejezni mit érzek talán mint ha megjönne kemény lent. Elnézést előre is a kifejezésekért. Milyen érzés lehet ha osszejön a baba mensi előtt? Nem nyúkálok magamba nem is értem a méhszájas dolgokról leírtakat. De érdekelne hogy még is ezt tapintás nélkül milyen érzés? Már magamat hibáztatom hogy nem jön össze szinte őrületbe kerget. Csak ezen kattogom. Voltam orvosnál kivizsgáltattam nincs semmi gond. Sajnos nem tudjuk mindig akkor osszehozni mikor peteérésem van hogy együtt legyünk de még is reménykedem. Ki hogy kezeli a csalódottságot?

2015. szept. 28. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi,ha érdemben nem tudok segíteni,de lehet érzi az a baba,hogy még nincs szeretetteljes otthonotok.Ezt úgy értem,hogy magamból kiindulva nem szülnék soha,ha a párom külföldön lenne,és 4-5 hetente járna haza.A gyereknek anya és apa kell.Ha nem tudnék utánamenni,vagy belátható időn belül nem jönne haza,akkor biztos,hogy még nem vállalnám.Nincs értelme egyedül küszködni,míg ő kint gürizik,hogy a megèlhetést biztosítsa.Te meg másra sem gondolsz,csak a gyerekre.Menj utána inkább.
2015. szept. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg van az otthon és már nem sokáig lesz kint. Szinte már csak azé van kint mert még nincs gyerek. Többi kérdést amit feltettem kérhetnék választ
2015. szept. 28. 20:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem jön haza?Mert ő is kell ám a gyerekcsináláshoz.:)Mert így,ahogy írod,szinte sosem a legjobb napokon vagytok együtt,kevesebb az esély.Keress magadnak valami hobbit,ne agyalj folyton ezen,mert minél jobban görcsölsz,annál nehezebb lesz.Ha most 19-től voltatok együtt,és szabályos a ciklusod,akkor egy-két jó napba belecsúsztatok,hátha nem jön meg csütörtökön,de ha mègis,akkor se keseredj el,mert nem rossz a helyzeted.Más évekig próbálkozik úgy,hogy otthon van a férj,mégsem jön össze.Ti csak pár hónapja,és alig van otthon.Ebből még bàrmi lehet.De ne borulj ki,ha megjön.A párod jöjjön haza,ha már megtehetné,hogy mèg több esély legyen.
2015. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Megpróbálok válaszolni a kérdésedre mert a sok jótanácson kívül mást nagyon kaptál.. de ezzel se nagyon leszel elölrébb...nem várt elötti napokban nekem ugyanúgy görcsölgetett a hasam mint amikor megjön. Talán még annyi hogy hamarabb elfáradtam, pihentem volna többet és szomjasabb voltam ami miatt sűrűbben mentem wc-re. Aztán mikor mindez fennállt és késett 4-5 napot, teszteltem.

A klasszik terhes tünetek, hányinger stb csak a 9-10 héten volt nekem.

Még annyit sokan csinálják hasonlóan, hogy a férj távol van vagy keveset van otthon. Az én párom pl csak vasárnap van itthon,a szükség sajnos nagy úr. Én sem élvezem hogy 99%ban mindent én csinálok, de így legalább mindenüngy megvan és az átlagnál jobban élhetünk. Valamit valamiért...mondjuk nyilván nem innen akar nyugdíjba menni.

2015. szept. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Mára nem várom eddig nem jöttmeg de furán érzem magam alul bocsánat a kifejezésé. Várakozok de a türelem ben az erőségem.
2015. okt. 1. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!