Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Pg53mal csináltam eddig a...

A Pg53mal csináltam eddig a peteérés ellenőrzést és nekem itt azt írták jó páran, hogy ha 2 napnál tovább páfrányos, akkor örüljek! Én heppy is voltam és mindenki a családban, hogy 7 év után végre. Most meg olvasom, hogy 6 napig páfrányos lehet?

Figyelt kérdés

Most olvastam a mai kérdéseket válaszokat és észrevettem, hogy v. Ki ugyanarra volt kiváncsi, mint Én és mégis más választ kapott. Teljesen! Akkor most mi is az igaz?

Akkor elv.nekem vasárnap megfog jönni????Akkor nem is vagyok terhes???????


2008. szept. 9. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
A PG53 sem "szentírás"! Ezalatt azt értem, hogy lehet 2hétig is páfrányos, és mégis megjön, vagy nem is páfrányos, és mégis terhes az illető! Szóval ne vonj le semmilyen következtetést egyelőre! Várj vasárnapig, s ha nem jön meg, tesztelj hétfőn reggel! Kiváncsiságból nézd a mikroszkópot is, de ne éld bele magad még semmibe! Kívánom, hogy sikerüljön a baba! :)
2008. szept. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem olvasd el ezeket a válaszokat is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2008. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a mikroszkóp nem a terhesség megállapítására való.jobb ha nem éled bele magad...
2008. szept. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt páfrányos a PG/53. Azt hittem, megint csak "üres" menstruációim vannak.

A megvétel után nyolc héttel kiderült, hogy terhes vagyok. Amikor megvettem, már bennem volt a baba, így sosem mutatott páfrányos képet! :))

2008. szept. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha terhes valaki,akkor a szülés végig páfrányos vagy nem???Eddig ezt írák a többiek.
2008. szept. 10. 10:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez sem mindenkinél igaz! Van, akinek tényleg páfrányos marad, viszont van, akinél nem. Szóval ne alapozz a mikroszkópra! Várd meg a mensid, s ha késik, tesztelj! Addig türelem! Nincs 100%-os módszer, amivel jóval a várt mensi előtt meg lehetne állapítani biztosra, hogy sikerült-e a baba. Szorítok neked, hogy sikerüljön, viszont ne keseredj el, ha most mégsem jött össze!
2008. szept. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!