Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sok fehérvérsejt, mitől...

Sok fehérvérsejt, mitől lehetséges?

Figyelt kérdés
A férjem megcsináltatta a spermaképet és kiderült, hogy kevés a spermaszám és sok a fehérvérsejtek száma(18-20).A doki antibiotikumot írt neki, és utána is csak 5-tel csökkent a fehérvérsejtek száma.Ja, és csinált általános vérképet is,ahol minden ok, nem mutat gyulladást.Néhány hormont is néztek nála,de az eredmények ott is normál értéküek.Már nem tudjuk mit csináljunk.Tanácsaitokat várom, hasonló problémával.
2010. márc. 14. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Márpedig ez gyulladás. A fehérvérsejtek száma gyulladás esetén emelkedik meg. Van esetleg részletesebb értéketek? Mármint basophil granulocyta, monocyta, eozinofil granulocyta vagy neutrofil granulocyta érték?

Ha ezek közül magasabb valamelyik, akkor valóban gyulladás, allergia, bélférgesség is szóba jöhet. Eszetekbe se jusson egyiket se magatokra venni és házilag kezelni a nem létező betegséget (csak azért írtam ide, mert annyi ilyenre van példa), szóval érdemes egy allergia teszt is a férjednek, hátha erről van szó :)

2010. márc. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj a fertőzést kihagytam. Szóval akár ez is benne lehet a pakliban, főleg ha javult egy kicsit az antibiotikumtól. Ne keseredjetek el, meg fog gyógyulni a párod :)
2010. márc. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ír semmi mást a papíron, mert a vizeletben csak 1-2 leukocita van,ami még elfogadható, ezért is nem értjük, hogy a spermiumoknál meg olyan sokat találtak.Köszi azért a válszt.
2010. márc. 14. 14:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor allergia teszt. Szerintem menjetek el a házi orvoshoz, ő ad beutalót és hátha egy egyszerű allergia problémája van a párodnak. Rendbe fog jönni ne aggódj :)
2010. márc. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem értem mi köze az allergiának a spermákhoz, de akkor majd megpróbáljuk azt a tesztet is megcsináltatni és kiderül.Azt is vérből nézik? Köszi tényleg,hogy írtál és a biztatást is.
2010. márc. 14. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Az allergia okozhat megemelkedett fehérvérsejtszámot. Gondolom, hogy ez a spermában is kiütközhet. Az allergia teszt csak annyi, hogy csepegtetnek a bőrére pár csepp folyadékot, vár 10 percet és máris megmondják allergiás-e valamire :)
2010. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!