Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 évig szedtem a fogamzásgátl...

Lizike25 kérdése:

10 évig szedtem a fogamzásgátlót, már 2 hete meg kellett volna jönni a menstruációmnak, csináltam tesztet 1 hete de sajnos nem vagyok terhes szerintetek? Pedig úgy szeretnénk már gyereket!

Figyelt kérdés
2015. szept. 24. 12:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Várd meg, míg rendeződnek a hormonok.
2015. szept. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
és mióta nem szeded a gyógyszert? csak mert mások minimum fél - 1 évig próbálkoznak független attól hogy mikor és meddig szedtek gyógyszert..
2015. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha ez az első normális ciklusod, akkor nem mindig áll be rögtön. Sőt, gyakran hónapok kellenek hozzá, amíg visszaáll. Ugye a fogamzásgátló művi ciklust csinál, nem mindig megy simán egyik hónapról a másikra a visszaállás.

De az ovuláció időpontja is bármikor lehetett, ilyen erővel akár terhesség is lehet még csak lehet korai volt a teszt.

2015. szept. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 hónapja nem szedem
2015. szept. 24. 12:57
 5/10 anonim ***** válasza:
én 8 évig szedtem, és még a mai napig nem rendeződött. Jelenleg 40-42 napos ciklusaim vannak. Novemberben hagytam abba. Azóta nincs baba se.
2015. szept. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én 14 évig szedtem, és az első hónapban gumit használtunk, amikor abbahagytam. Pont ezért, hogy lássam, rendben van-e a ciklusom. Normálisan, időre megjött, így a következő hónapban nem is védekeztünk, és össze is jött a fiunk.


De van, akinek csak a gyógyszer miatt rendszeres, és abbahagyás után nagyon felborul a ciklus. Lehet, nálad is ez van.

2015. szept. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a segitseget nektek aranyosak vagytok
2015. szept. 24. 13:12
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg kell várni a gyógyszer teljes kiürülését. Min 3 hónap, addig felesleges próbálkozni. Miután kiürült, ha szerencsés vagy hamar jönni fog. Nem kell izgulni, szinte senkinek nem jön össze elsőre aki elkezd próbálkozni. Én sose szedtem gyógyszert mégis majd 6 hónapig próbálkoztunk mire összejött. Nyugi! :)
2015. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is 10 évig szedtem, alacsony hormontartalmút, és mi is 1 hónapja nem védekezünk. Nekünk ez most nem jött össze még, annak tudom be, hogy a párom beteg lett, így nem volt módunk sokat együtt lenni. De a ciklusom visszaállt, aminek nagyon örülök, mert nagyon féltem ettől. Sok sikert, remélem hamarosan mindketten pozitívat tesztelünk. Drukkolok!
2015. szept. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen neked is sok sikert :)
2015. szept. 24. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!