Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túlsúlyos vagyok, de szeretnén...

Túlsúlyos vagyok, de szeretnénk második kisbabát? Mennyi lehet az esélye, hogy esetleg nem lesz egészséges?

Figyelt kérdés

Az első terhességem 102 kg-mal kezdtem,14kg-ot híztam,de a kicsi egészséges lett.

Azóta sajnos a súlyom felment 120kg-ra.

Volt valaki ilyen helyzetben vagy csak én szeretnék ilyen kövéren még egy babát?

Egyébként alacsony vagyok,165 cm.


2008. szept. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Volt már ilyen kérdés.
2008. szept. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Nem volt időm mind az 1700 oldalt elolvasni.

2008. szept. 9. 16:33
 3/6 anonim ***** válasza:
szia!nem tudom mire jó az előzzö válasz!de hogy lekezelö az tuti!hát figyi,én sem vagyok vékony 75kg vagyok a 165cm-hez.nem tudom de én is gondolkodtam már azon hogy talán a sulyfelesleg miatt nem esek teherbe,de ahhogy meg nézem a körülöttem lévö embereket,hááááááááát nem te lennél az elsö aki ekkora felesleggel babát vállal!szerintem meg felelö orvosi felügyelet melett probáld meg!!!!!remáélem minden rendben lessz!a sulyod miatt is kérhetsz orvosi segitséget!!!
2008. szept. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Miért ne lenne egészséges? Nekem 3 gyermekem van. Az elsővel 92 kg voltam mikor terhes lettem,a másodikés harmadik gyermekemnél 105kg-val indult a terhesség.(egyébként 172cm vagyok) Bár én szerencsés voltam velük,mert a másodikkal semmit nem híztam,most a kislányommmal is csak 3 kg-t. Mindhárman makk egészségesek.

üdv

2008. szept. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem akartam senkit megbántani,csak megköszöntem az információt.

Utánakerestem és megtaláltam azokat a kérdéseket.

Köszönöm szépen a válaszokat.

Az orvos szerint genetikai és hormonális oka van,hogy ennyire elhíztam.

2008. szept. 9. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Unoketesóm 100 körül van és az 5. gyerekét várja. Az eddigi 4 makk egészségesek :-)
2008. szept. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!