Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A closty szedése előrébb...

A closty szedése előrébb hozza az ovulációt vagy ugyan azokon a napokon érik be a tüsző mint egyébként?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 12:49
 1/6 A kérdező kommentje:
Sok minden érdekelne a bogyóval kapcsolatba,holnap kezdem el a kúrát nem minden hónapba van pé.m ezért ajánlotta a doki,elég rövidek a ciklusaim 25 nap.Segitett valakinek a closty ? Több tüsző érik egyszerre? :))
2008. szept. 9. 12:57
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem változó hogy kire hogy hat a closti :)

Én már túl vagyok egy két hónapos kúrán (amiből lett egy bébi, de sajnos nem maradt velem), szünet, majd ismét closti most lesz a harmadik hónapom.

Nekem is nagyon ritkán volt peteérésem. A closti nekem nagyon sokat segített. Az első hónapban a 26-ik napon csinált nekem petéket, így jól kitolta a ciklust 40 napra, de a hőgörbén és az ovuteszten egyértelműen látszott a pé. Ahhoz képest hogy nem volt, ez egész jó arány.

Az utána lévő clostis hónapban a pét a 17-ik napra tette,gyönyörű két csíkos LH tesztem is volt. :)

Attól függ szerintem hogy mikorra csinál neked pét, hogy milyen dózisban, és hanyadik napon kezded szedni.

Szerintem ha ki is tolja, érlel neked csini babucit rejtő petécskéket is!

A ciklus második felében ajánlatos a palástfű teát inni, mivel ez regenerálja, erősíti a méhet, és sajna köztudott hogy a closti elvékonyítja a nyálkahártyát.

Nagyon sok nőn segített már, nekem csak vele van peteérésem, másnak pedig semmit nem ér.

Kívánok neked minden jót!!! Sok szerencsét!!

2008. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ ,szoritok nektek:)
2008. szept. 9. 13:15
 4/6 A kérdező kommentje:
kaptam bogyót a méhnyálka hártyára is azt az utolsó clostys napon kezdem el szedni és persze a ciklus 9. napjától minden nap járnom kell uh.ra
2008. szept. 9. 13:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:)

Akkor nagyon szuper, főleg hogy néznek uh-val, nagyon sok leendő kismamára nagy ívből...... Beszedetik vele a clostit, aztán isten áldja, jöjjön vissza ha terhes lesz címszó alatt, közben meg túlstimulálják a petefészkeket....:(:(

Megkérdezhetem milyen gyogyit kaptál?

2008. szept. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia szivesen meg irom a gyógyszerek nevét de mivel külföldi vagyok nem tudom hogy hasznát-e veszed.

KLOMIFEN 50mg :a peteérést segiti ugyan az mint a closty

ESTROFEM 2mg:a méhnyálka hártyát vastagitja

ti mióta próbálkoztok?

2008. szept. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!