Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit lehet tudni az alulműködő...

Mit lehet tudni az alulműködő pajzsmirigy problémáról?

Figyelt kérdés
Szedek 50mg hormon gyogyszert. Azt mondjak az orvosok nem nagyon mukodik alul,de varnom kellett hogy az 50 mg eleg e a szervezetemnek.3 honap utan azt mondtak oke.Akkor abbahagytam a gyogyszerszedest(amugy 10ev utan)S megint vartam 2 honapot hogy a gyogyszer utan a szervezetem is megnyugodjon...Alig birtam kivarni mar... Aztan mar egy honapot probalkoztunk akkor sem mindig meg, majd jovo honapban :)Igazabol egy kis biztatasra lenne szuksegem. Voltak felfazos idoszakaim is, de mostmar nagyon vigyazok magamra, inkabb ket zoknit huzok ha muszaly ;) Tudom nem szabad gorcsolni a baban,de megis mondjatok mar pajzsmirigyesek par szot. A tobbiektol is szivesen varok hozzaszolast!Koszonom!
2007. nov. 6. 23:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia...nekem alulmokodesem van de azt mondtak soha nem is fog mukodni es a gyogyszert mindenkeppen szedjem akkor is ha terhes vagyok, leszek(150 mg). Ha te 10 evig szedted akkor most helyrejott? Eleg zavarosan irtal....vagy a 10 ev az a fogamzasgatlo volt?...azt hiszem.

Szoval ha okes a hormonszinted akkor nem befojasolhatja a teherbeeseset...ha meg nem akkor nagy eselyed van egy nem egeszseges baba foggantatasara.ja...s nem kell begorcsolni...a baba tudja mikor kell jonnie. En is varom...sok sikert!!

2007. nov. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Aka´r honnan is ne´zzük,egy hónap az nem idö.Nekünk egy évre volt szükség,mire sikerült a baba.Nem szabad görcsösen akarni,mert leblokkol a pszihéd.A baba tudja,hogy mikor van az ö ideje.

TÜRELEM!!

29hetes kismama.

2007. nov. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
En voltam a kerdes feladoja,valoban nem volt egyertelmu melyik gyogyszert is hagytam abba?Szoval a hormont eletem vegeig szednem kell, mert ugye az szinte ritka ha valakinek megjavul a pajzsmirigy mukodese.De a kezeles szerencsere helyrehozta, es azert hagyhattam vegre abba a fogamzasgatlo szedeset. Koszonom a valaszitokat!A kerdesem kismamakhoz es anyukakhoz szolt ,de a szerkeztok atirtak.Tapasztalatokat szerettem volna kerni,de nagyon koszonom a valaszitokat!Ti latjatok amugy hogy ki irja a valaszokat mert az jo lenne latni hogy valaki milyen sok emeber kerdesere valaszolt, vagy csak nick neven ki adta fel a kerdest, meg lehetne szolitani.Na szep napot mindenkinek!
2007. nov. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!