Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik. Ha ma tesztelek...

3 napja késik. Ha ma tesztelek, de nem az első vizeletből akkor nem biztos, hogy kimutatja ha terhes vok?

Figyelt kérdés
2008. szept. 9. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én a mensi elmaradása után 2nappal csináltam,munka után délután.Pozitiv lett szinte azonnal :)

Probáld meg:)

Minden jót

32hetes kismama

2008. szept. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen tüneteid voltak?Akkor mikor már késett és még nem csináltál tesztet?
2008. szept. 9. 10:54
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én miután késett 3 nappal csináltam, reggel, negatív lett. De tudtam, hogy nem lehet az, ugyhogy másnap még egy, reggel: a kritikus 10 perc után halvány vonal. Oké, rákövetkező nap vettem egy digitálisat, és az már egyértelmű +!

Tüneteim nekem nem voltak, csak max annyi, ami a mensi körül szokott. Na meg az, hogy éreztem, hogy terhes vagyok :-D Tényleg.

Sok sikert a +-hoz!

29 hetes kismama

2008. szept. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!mi már próbálkozunk egy ideje.de most vhogy más!mint ha most éreznék vmit.remélem nem csapom be magam
2008. szept. 9. 11:02
 5/7 anonim ***** válasza:

Az első válszoló vagyok.Nekem minden tünetem megvolt,már nagyon korán,szédülés,hányinger,mellfeszülés és nagyon sokat jártam pisizni...

Neked van valami tüneted ? Mert ha nincs az még nem jelenti azt,hogy nem lehetsz terhes :)

2008. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárban kérj kimondottan olyan tesztet amit napközben is meg lehet csinálni. Az egyik barátnőmnek délután 4 körül kimutatta a terhességet,igaz neki akkor már egy hete késett.
2008. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Régebben amikor megjött már egy héttel előtte éreztem hogy fáj a derekam és a cicim!Most meg kb 2 napja fáj a cicim olyan nyomott vok hányingerem is van és a folyásom viz vagy ilyen testápoló szerű!
2008. szept. 9. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!