Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha baba miatt letettem a...

Ha baba miatt letettem a cigit, akkor mit lehet tenni, hogy a reggeli 2 betus kitero azert ne maradjon ki az eletembol? Foleg ne 4-5 napig.

Figyelt kérdés

Egeszsegesen taplalkozom, sok zoldseg gyumolcs, stb. Lecci irjatok sajat tapasztalatot.

Illetve mennyire lenne gaz, ha csak reggel elszivnek e 1/2 cigit, csak hogy ... hat ertitek :-)


2008. szept. 9. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Bocsi,lehet,hogy buta vagyok,de én nem értem. Mi köze a wc-re járásnak a cigihez? Én is dohányoztam 3 évvel ezelőttig,de nem vettem észre összefüggést a kettő között. A kávé és a wc között annál inkább... :)
2008. szept. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Szerintem semmiképp ne szívj cigit emiatt, a szervezeted megszokta bár, és néhány hétig nehéz lesz a dolog, de hamar megszokja azt is a szervezeted, hogy most nem kap cigit, és néhány ehéz hét, talán hónap után szerintem visszaáll. Esetleg igyál cigi helyett gyümölcsteát, ha nagyon kellemetlen már a dolog, valami enyhe hashajtót, mert ha le tudod tenni a cigit, van annyi erőd, tudod, hogy ez nagyon fontos a babának, ne ilyen "apróság" miatt ronsd el. Esetleg egyél sok "hajtós" gyümit, hogy télen hol szerezhetnél, azt nem tudom, de még vannak szilva, barack, paradicsom...

Sok szerencsét és gondtalan babavárást!

2008. szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben jártam...

Bőséges, rostban gazdag reggeli segített (teljes kiőrlésű péksütemény, müzli, magvak).


Boldog babavárást!

2008. szept. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy a harmadik valaszolo igazolta, hogy nem vagyok ezzel egyedul. Es koszi a tanacsokat is. A rostos reggelit kiprobalom sok gyumolcsteaval.


Egy eve letettem a cigit. 8 honapig szinte teljesen megallt az emesztesem. Pedig a kave az maradt. Napi nehany cigit a 8 honap elteltevel ujra elszivok, azota ujra semmi gond. Tehat az en szervezetemben biztos van a ciginek es a wc-nek koze egymashoz.

A reggeli 1/2 cigi mar szinte csak vegso "elkeseredettseg". Nem hiszem, hogu ra vinne a lelkiismeret. Na de azert 4-5 naponta jarni sem megoldas.


Na de majd kiprobalom a dus, rostban gazdag reggelit. Reggeli teren ugy is eleg hanyag vagyok.

2008. szept. 9. 09:35
 5/13 A kérdező kommentje:

Ja, es 1 eve is azert tettem le a cigit, hogy tisztuljon a szervezetem a babanak.

Uzenem a pasiknak, hogy a parom letette velem egyutt, hogy nekem konnyebb legyen. O azota visszaszokott, de a kezdetben nagyon sokat segitett, hogy nem csak nekem kell leszokni.

2008. szept. 9. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A második válaszoló vagyok.


Nekem kb. 2-3 hétre volt szükségem az átálláshoz, azóta minden zökkenőmentes. Az elején nem volt egyszerű, mivel én a kávét is letettem, hogy ne hiányozzon annyira a cigaretta. Ennek 5 hónapja, azóta boldogan gömbölyödök a babóval.


Kitartás és sok sikert!

2008. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Bocsi, nem a második, hanem a harmadik válaszoló voltam.
2008. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én is hasonló gondokkal küzdöttem az elején, ráadásul ugye az első időben egyébként is normális a székrekedés, plusz még ugye a cigi snélkül eleve nehezebb a dolog, úgyhogy egy szenvedés volt minden reggel...Én kaptam laevolac szirupot, ezt a doki ajánlotta, recept nélkül kapható és ez segített! Na nem hajtott meg durván, csak nem szenvedtem annyira. Egyébként hiába járok a 27. hétben azért ma sem olyan mint a terhességem előtt... (előtte minden nap többször is, most meg kb. 2 naponta)
2008. szept. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én világ életemben székrekedéssel küszködtem, úgyhogy van egy tök jó természetes "receptem" ami nekem bevált: regglente éhgyomorra egyél meg egy nagy kanál házi szilvalekvárt, és igyál rá egy pohár langyos vizet. Nem annyira kellemes, de nekem bevált:)

Ja és gratulálok, h a baba érdekében sikerült letennetek a cigit:)

2008. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ez a langyos vizes lekvaros dolog mennyi ido utan fejti ki hatasat? illetve ha utana elindulok dolgozni, es haztol hazig 1 ora az ut, mekkora az eselye, hogy utkozben ujra ram jon a szapora?


Koszi a gratulaciot. Szerintem ez a minimum amit meg kell tenni a gyereked erdekeben. Mindig is felhaboritott ha varandos not lattam cigizni.

2008. szept. 9. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!