Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklusaim 31-37 naposak, de...

A ciklusaim 31-37 naposak, de most utoljára 22 napra megjött. Mi lehet ez baba vagy talán valami baj van?

Figyelt kérdés
semmi elöjel,semmi cici fájás ami máskor van,nem is volt meg negyon és 9 napig megvolt,de utolsó 4-5 nap csak barnáztam kicsit,majd rá 5 napra reggeli barnázás azt megint semmi.tesztem a mensi 8.napján negatív.mi lehet ez?
2008. szept. 8. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
En azt mondanam, hogy egy pici hormonzavar, ami barmi miatt bekovetkezhetett. Szerintem varj a kovetkezo mensiig, hogy az hany napra jon meg es hogyan. Ha megint nagy az elteres az atlagtol, akkor doki. Hozzateszem, a 31-37 nap sem tul idealis. Amugy javaslom a baratcserje teat (vagy cseppeket), amit az egesz ciklusban kell szedni, majd ovulaciotol pedig emelle a palastfu teat (cseppeket). Az egyik beallitja a tul rovid, tul hosszu ciklust, a masik pedig a mehfalat, ezen keresztul a beagyazodost segiti. Nekem a 3. ciklusban mar + lett a tesztem, es most vagyok a 19. hetben (Az en ciklusaim rovidek es rendszertekenek voltak.)
2008. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább dokihoz kellene fordulnod mert ez a ciklus elég rosszul hangzik. 35 nap felett már nincs peteérés. és 25 nap altt sem.
2008. szept. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A 25 nap alattit megcafolom! A 19. hetben vagyok...
2008. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!