Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37,2 a hőmérsékletem, fájnak...

37,2 a hőmérsékletem, fájnak a melleim, vagyis inkább nagyon érzékenyek, sokszor kell pisilnem és sokat nőtt a hasam, mintha a 20-ik hétben lennék, de ez maximum csak 5-6 lehet. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem vagyok felfázva és semilyen más tünetem nincs!

Másfél napot volt mensim,de az is késett pár napot!November végére kaptam időpontot a dokinál!


2007. nov. 6. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
31%

7 hetesen olyan 7-8 mm-es az embrió,ami azt jelenti,h semmiképp nem nyomhatja annyira a hugyhólyagodat,h amiatt kelljen pisilned állandóan.Poci növekedése inkább puffadás,mintsem a baba.Vagy már terhes vagy hónapok óta csak nem tudsz róla!A hőemelkedés akár stimmelhet is,mert ilyen tájt kell jelentkeznie,de egy erősebb megfázás,vagy valami kóbór baci is okozhatja.

1,csinálj tesztet,és ne arra várj,h jajj,jajj doki.

2,ha olyan soká kaptál időpontot,akkor menj el egy szakrendelésre.Én is odajárok,és semmi baj nincs velük.Az én dokimnak is van magánrendelése,de így egy picit olcsóbb.

Nem a kedved akartam elvenni,csak tényleg menj el dokihoz,és ne várj a magánorvosra,azt majd elmész oda is,ha annyira fontos neked az a doki.De amíg te egy hónapot vársz a vizsgálatra,addig én olyan1órát vártam.Szerinted?

2007. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehetsz!

Előző hozzászólóval nem értek egyet,mert okozhat ekkora terhesség is vizelési ingert!Nem a baba nyomja a hólyagot,hanem a megnagyobbodott méh!

Azért a dokira ne várj ennyit,lehet más bajod van és akkor nem jó ha húzod az időt.

2007. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A vizelési inger terhességi tünet ugyanugy mint a hányinger. Szóval szerintem lehetsz terhes. A hőmérséket is erre utal. Vegyél egy tesztet az már biztosan kimutatja.
2007. nov. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!