Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció és terhesség?

Menstruáció és terhesség?

Figyelt kérdés
Fennállhat terhesség akkor, ha csak 2 napig tartott? Időre megjött, sötét és "darabos" volt, vagyis pont olyan, amilyennek kell is lennie (semmi barnázás vagy hasonló). De ma már semmi. Terhes lehetek? Vagy ez esetben igen csekély az esély és inkább hormonális probléma? Élek nemi életet, de mindig védekezünk. Ettől függetlenül nem zárom ki, a véleményetekre lennék kíváncsi.
2015. szept. 5. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:
2. lányom egy nagyon durva mensit túlélt. Nem is sejtettem, hogy terhes vagyok. Próbálkoztunk, de megjött, nem is teszteltem. Következő már nem jött meg, akkor pozi lett. Dokinál derült ki, hogy előző ciklusban fogant. Ki próbálta lökni a szervezet, de mázlija volt és megmaradt:D Nemsoká 9 hós:D
2015. szept. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam is túlélt egy erős mensit, sőt olyan rosszul voltam hogy 5 db gyógyszer sem segített, köv. hónapban már nem jött meg. Az UH-n kiderült hogy már akkor terhes voltam
2015. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!