Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy nagyon...

Miért van az, hogy nagyon sokan, akik régóta várnak a babára teherbeesnek, majd kiderül egy idő után, hogy baj van?

Figyelt kérdés

Hallottam sok ilyen történetet. Pár nap,hét után kiderült,hogy nincs minden rendben és vagy magától elment vagy meg kellett szakítani a terhességet.

Ezek szerint nem elég egy pozitív tesztnek örülni,mert az még nagyon nem jelent semmit. Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 12. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nőgyógyász mondta, hogy a + teszt nem jelent semmit. Sajnos alkalmam volt a saját bőrömön megtapasztalni. Nem csoda, hogy a 12. hétig általában nem szokták nagy dobra verni a dolgot. Igazán a 18. heti uh után lehet hátradőlni, és örülni - szerintem.

1 éves fiú anyukája

2010. márc. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát örülni igazából csak miután megszületett, s már tudod, hogy egészséges, akkor lehet! (Nekem sajnos egészséges babám halt meg a 36. héten, a köldökzsinór miatt).

Aztán utána egész élete során aggódik az ember a gyerekeiért!

2010. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
07:35 ez szörnyű élmény lehet egy Anyának. még sokkal nehezebb, mint pár hetesen elveszíteni egy babát. mert ő már egy kisember. részvétem.
2010. márc. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

de, hogy a kérdésre is válaszoljak:


aki sokáig vár kisbabára annak legtöbbször van valamilyen egészségügyi oka, hogy nehezen jön össze, ezért sajnos a terhesség is sokkal kockázatosabb. (pl. PCOS-oknál többször van vetélés). sajnos erre fel kell készülni és nem lehet felhőtlenül örülni, csak ha már túl van az ember az első kritikus heteken. de ugyanígy akinek nincs semmilyen problémája az is kicsi izgalommal számolgat az első hetekben. semmit sem lehet tudni

2010. márc. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Köszönöm a részvétet!


Azóta már megszületett a kisfiam (Ő a 4. gyermekem), aki már elmúlt egy éves!

A tragédiát azonban soha nem lehet felejteni!

2010. márc. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!