Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erre a tesztre mit mondtok?

Erre a tesztre mit mondtok?

Figyelt kérdés

Ez a negatív:

[link]

Ez a normàl:

[link]



2015. szept. 4. 06:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Ó én látom mindkettőn, mire gondolsz. Két nap múlva ismételd meg, addig ne vedd pozitívnak. Szurk :)
2015. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27%
Aki ezen lát valamit, az még nem látott pozitív tesztet.
2015. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Nekem itt erre mondták, hogy negatív :)

[link]


2 nap múlva gyönyörű, erős pozitív volt már a tesztem :)

2015. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
49%

utolsó,a tiéd tényleg pozi.egyértelmű.rózsaszín a csíkod.

Viszont a kérdezőét én is negának látom.Azt in látom h van ott valami,de inkább szellem csíknak mondanám.

2015. szept. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
6%
Annyi időt és energiát takarítanának meg nekünk a kérdezők, ha megvárnák legalább a menstruáció késését.
2015. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
13-as vagyok, a teszttel. 5 nap késésnél lett ilyen, de addigra nagyon leoltottak, hogy azért mert késik, ez még negatív :(
2015. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezen én sem látok semmit, de egy csomó képnél, ahol egyértelműen látszik a csík, azt írják, hogy negatív....Ilyenkor eszembe jut, hogy savanyú a szőlő...
2015. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
a másodikon mintha látnék valamit, de valóban tesztelj újra majd :D
2015. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Minden válaszolónak köszönöm szépen a válaszokat!

Egy dolgot nem értek, hogy miért szükséges néhányotoknak ilyen stílust használni. Én azt gondolom, hogy a kérdésemmel nem bántottam senkit.A barátnőm unszolására tettem ki egyáltalán a kérdést, mert ő azt mondta, hogy itt kedves segítőkész emberek válaszolnak majd. Köszönöm a baráti szavakat azoknak, akik segítő szándékkal írtak pozitívat vagy negatívat. Elnézést azoktól, akiket bár nem tudom mivel, de bántott a kérdésem.

Többet biztosan nem fogok kiírni kérdést, mert kioktatásra semmi szükségem.

Végül csak annyit, hogy 7 év próbálkozás után ez volt az első olyan tesztem, amin bármi is látszott. Nyilván ti sok ilyet láttátok már, ezért az indulat, de szerintem ezt senki nem érdemli. Mindenkinek csak jókat kívánok.

O.

2015. szept. 4. 14:18
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

"Aki ezen lát valamit, az még nem látott pozitív tesztet."


Én például látok valamit, és már van 2 gyerekem, szóval nem helytálló a megállapítasod ;)


Kedves kérdező, én tovabbra is nagyon szurkolok, azért ha van kedved, kérlek írd majd meg, mi lett.

2015. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!