Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az lenne a kerdesem m, hogy...

Lizike25 kérdése:

Az lenne a kerdesem m, hogy tobb mint 10 evig szedtem a fogamzásgátlot most hagytam abba szerintetek mennyi ido kellesz hogy tehetbe esek? Kozsonom mindeninek

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Pont annyi, mintha nem szedted volna. Egy hónap, fél év, egy év, ki tudja.
2015. szept. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:))
2015. szept. 2. 17:30
 3/5 anonim ***** válasza:
1-2 hónapot mindenképp védekeznék még más módon, hogy legyen ideje megtisztulni a szervezetemnek. Nem hiszem, hogy bármi problémát okozna a teherbeesésnél, hogy sokáig szedted a gyógyszert! Kívánom, hogy mielőbb sikerüljön!! Minden jót!
2015. szept. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 12 év után hagytam abba, mert babát szerettünk volna. 2. hónapban terhes lettem. Ma már 2 éves egészséges kisfiam van. Orvos mondta, hogy ez a kitisztulás dolog hülyeség, hisz ha terhes lettem, akkor már eleve kitisztultak belőlem a dolgok. És ha valaki egy tablettát elfelejt bevenni, akkor már terhes lehet, mivel hamar ürül a szervezetből.
2015. szept. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen koszonom a segitseget nektek aranyosak vagytok puszi nektek:)
2015. szept. 6. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!