Mi az a postinor?

Figyelt kérdés
Egy válaszolónál láttam, hogy ezzel védekezik!Mi az?
2007. nov. 6. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Esemény utáni tabletta. x napra rá meghozza a mensit.
2007. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
A Postinor, egy esemény utáni készitmény. Megelőzi a nem kivánt terhességet. Miután szeretkeztél a pároddal legkesőbb 2napon belül beveszed az első szemet, majd 12órára rá a másodikat. Egy fajta védekezést nyújtó gyógyszer. De nem szabad folyamatosan szedni. És csak egy alkalom után véd. Én igy tudom.
2007. nov. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
az elozoeket kiegeszitenem azzal hogy ha jol tudom veny nelkuli de nagyon magas hormon tartalmu,vesz eseten hasznald csak.
2007. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
A postinor egy nagyon erős terhességet megakadályozó gyógyszer, nem engedi beágyazódni az estleg megfogant petét. Ez a 72 órás gyógyszer, ha úgy jobban ismered. Csak végszükségben használható, ha kiszakad a gumi vagy hasonló. Vény nélkül nem kapható-jól is néznéznk ki-, sőt, csak nőgyógyász írhatja fel, de ügyelet már mindenhol van, ahova lehet fordulni. Általában áttöréses, erős vérzést okoz-nálam épp megvonásos vérzés volt-.
2007. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha óvszert használtok jó ha van postinor is. Ha elszakadt, akkor van mihez nyúlni.
2007. nov. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

A postinornál van már sokkal modernebb esemény utáni tabletta,ami nem olyan drasztikus mégis ugyan olyan hatásos!

(A postinor egy ősrégi lelet,én már nem is merném bevenni.)

2007. nov. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
24%
az a helyzet h én szeretkezés után pár orára bevetem postinor tabletát és ez vmit okozhat kérlek válaszoljatok öszintén.
2008. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
24%
mit tegyek ha pár orára bevettem a postinor tabletát és a másik szemet nem ?
2008. júl. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Így 15 év múlva kíváncsi vagyok mi történt. Vajon a kérdező azóta gyereket nevel?
2023. júl. 28. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!