Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közösülés utáni szúró fájdalom...

Közösülés utáni szúró fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ciklusom 6.napján este együttlét után kb.két órával hirtelen késszerű szúrások,nyilalások jelentkeztek a jobb oldali petefészkemnél,alig tudtam mozdulni rá,ez tarthatott kb.két percig,aztán elmúlt.Reggel viszont a wc papírom két alkalommal is halvány piros volt,olyan mint amilyen középidőben.Mi lehetett ez a nem szokványos érzés?

2015. aug. 22. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy méhszájsebed van. Menj el nőgyógyászhoz,hogy tényleg az-e,de egyébként meg semmi okod aggodalomra ha az van. Nekem is van.
2015. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg violens ovuláció.
2015. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet.Méhszájsebtől a petefészkem szúrna?Kedves uccsó,mi az a violens?
2015. aug. 22. 21:28
 4/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok,megnéztem a violens-t nekem csak azt adja ki,hogy latin szó és,hogy elbizakodott a jelentése,semmi mást még úgy sem,ahogy a kommentelő írta.Éltemben nem is hallottam ilyenről egyébként. Ezt olvasd el,minden benne van a méhszájsebről. A második pedig a petefészek betegségeiről szól,de egyébként amikor nekem nagyon szurkált, kiderült,hogy petefészek gyulladásom van. Olyan későn mentem el orvoshoz,hogy ráment a méhemre is. Járni is alig bírtam úgy fájt.

[link]


[link]

2015. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,hogy segítettetek,kedve utolsó,köszönöm a cikkeket a témáról :)
2015. aug. 31. 11:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit! Voltál dokinál?
2015. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még nem voltam,mert amikor mentem,akkor nem volt ott,de a héten elmegyek.
2015. szept. 1. 08:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Oksi,majd azért írj,hogy mi volt. :)
2015. szept. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!