Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteljek? Illetve...

Mikor teszteljek? Illetve teszteljek egyáltalán?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő magam sem értem a párommal már hónapok óta nem védekezünk eddig meg is jött rendesen sajnos viszont most is megjött ugyanugy nem kevesebb meg semmi de a szokásos 6 napnál rövidebb ideig 4 napig viszont folyamatosan szédelgek, reggelente fáj (picit) a hasam állandóan aludnék kb ennyi ez most mi?
2010. márc. 10. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Semmi!

Nem vagy terhes szerintem!

Mi az,hogy magad sem érted,hogy nem védekeztek???:S

Most akkor akartok babát vagy sem?

egy kismama.

2010. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ciklusod közepén érik meg a tüsző és ha akörül termékenyül meg, akkor kb még 10 nap a beágyazódásig.

Tehát ha nem vagy biztos a dologban, akkor akár a várható mensi környékén már tesztelhetsz.

2010. márc. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

A kérdező megírta,hogy most is megjött neki az aktuális mensije csak szerinte nem olyan volt mint a többi.

Akkor miért írod neki,hogy teszteljen a köv.mensi idejében ha nem biztos a dolgában?


Még mindíg azt írom,hogy szerintem nem vagy terhes.

2010. márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kedves utsó, arról még nem is hallottál, hogy valaki vérezget a terhesség elején. Hidd el van ilyen. Lombikkal jött össze a babánk és sok anyukával beszélgettem, akik a így jártak. De a kérdezőnek ajánlom, hogy használjon már vesszőket a mondatban, mert kissé kusza amit mond. Nem tudom mi a "sajnos".Az hogy megjött, vagy sem.
2010. márc. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ááá valóban bocsánat a kusza írásért!a sajnos arra vonatkozott ,hogy megjött.és nem azt nem értem,hogy nem védekeztünk az vicces lenne,hanem,hogy most mi is van!mert nagyon szeretnék babát tehát lehet ,hogy bemesélem már magamnak az egészet!de egy tesztet megér csak nem tudom,hogy már tesztelhete-e? köszönöm a válaszokat
2010. márc. 10. 10:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz. Lehet, hogy negatív lesz, de legalább megnyugszol, és nem leszel bizonytalanságban.
2010. márc. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!