Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tesztcsikkal teszteltem, az...

Tesztcsikkal teszteltem, az egyiken egy nagyon halvány tesztcsik van ami csak a fénynél látszik, lehetséges hogy csak a tesztcsik helye? Mi lehet a teszt jelentése?

Figyelt kérdés
a masodik teszten meg nem látszik semmi tesztcsik csak a kontrol csik,viszont ha ennek a tesztnek felemelem a végét az meg rozsaszin és mintha ki lenne folyva vmi,az előzönek viszont ott kék volt.Sajnos nem értem most ez mi lehet,negativ vagy pozitiv?
2008. szept. 7. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel venni egy harmadikat. Ne siesd el, várd ki a percet ami rá van írva!
2008. szept. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A percet kivártam
2008. szept. 7. 12:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél egy harmadik tesztet, szerintem ne tesztcsíkot, hanem olyan kazettásat, vagy hogy hívják! A tesztcsíkkal nekem is ugyanez volt, mint neked! Az első csíkon épphogy látszódott valami, a fénynél, meg sem mutattam senkinek! Igaz a második is csík volt, de reggel csináltam, és már jól látható volt a csík, jobb minőségű teszt volt, mint az első! Szóval szerintem vegyél egy tesztet, és reggel csináld meg! Írd meg az eredményt, köszi!
2008. szept. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
várj még vagy 2napot,és egy más fajtával tesztelj.
2008. szept. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!