Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehetett a beágyazódás?

Ez lehetett a beágyazódás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Babát szeretnék. Már van egy kisfiam.

Aug. 16.-án volt meg utoljár, 28 naposak a ciklusaim szóval kb. 30.-án volt a peteérésem, akkor meg előtte ( 26.-án) is voltunk együtt a párommal. Szerdán és csütörtökön furán fájdogált az alhasam, olyan szurkálós érzés. Lehetett ez a beágyazódás jele? Most nem érzek semmit, csak a derekam fáj kicsi..de az néha szokot a nem várt előtt is...elvileg 12.-én 13.-án kéne megjönnie.


2008. szept. 7. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem értem hogy miért gondolják azt egyes nők, hogy a beágyazódást lehet érezni?
2008. szept. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A beágyazódásnak lehet jele, nagyon kevés rózsaszínes vérzés, ami a várt menses előtt pár nappal jelentkezhet. De ez nem mindenkinél van! Más nem nagyon utal beágyazódásra.
2008. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetett beágyazódás jele! Van aki érez ilyesmit, mint te, van aki semmit sem érez, és hát van akinek ez rózsaszínes-barnás foltozás van. Nekem is volt ilyen szurkálódás, hasfájás, de azt hittem mensi miatt érzem már, persze kicsit csodálkoztam, hogy ilyen hamar! Drukkolok neked! Majd írd meg légyszi, hogy van-e baba!!!!
2008. szept. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Még nem merek túlzottan reménykedni... :( de remélem jövő hét vége felé okosabb leszek..ha péntekig nem jön meg akkor tesztelek egyett..és majd megírom mi volt..
2008. szept. 7. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!