Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 eves vagyok. Mit tegyek ha...

15 eves vagyok. Mit tegyek ha teherbe estem?

Figyelt kérdés
megemlitem h csak 15 eves vagyok. a szuleim felakasztananak ha megtortenne. kerem segitsetek...mit tehetnek es hogyan tudjam meg ha valoban terhes vagyok terhessegiteszt, orvos, meg a menstruacio segitsege nelkul?
2008. szept. 5. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek nélkül sehogy. Egy idő után jöhetnek a reggeli rosszullétek, meg ilyesmi, de addigra már kimarad a mensid is. Mikor történ olyan, hogy baj lehetne? Nem védekeztetek??
2008. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, ilyen módszer nincs! Régen azt hiszem békákkal próbálták megállapítani a terhességet, de ez nem igazán jó módszer...

A legegyszerűbb, ha veszel egy tesztet, nem olyan drága. Kérj a szüleidtől pénzt, találj ki valamit, hogy mire kell.

Most késik a menstruációd, vagy csak félsz, hogy nem fog megjönni? Mikor volt az aktus, és miért gondolod, hogy terhes lehetsz?

2008. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
az igen!!!! nekem, le sulne a pofamrol a bor ha 15 eves lennek es ilyen kerdessel allnek elo mi van ha terhes lettem pfff gratulalok de ezzel csak magadat jaratod le!!
2008. szept. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elmehetsz nőgyógyászhoz is, ha nincs pénzed. ő el is tudja mondani,hogy terhesség esetén mi a további teendőd. sajnos teszt,doki és menzesz segítsége nélkül nem nagyon tudod kideríteni,hogy terhes vagy-e. a menzeszed is késhet 4-5 napot a stressztől is, hogy félsz a teherbeeséstől.
2008. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Előszö is, ne ess teherbe. Ne legyél felelőtlen, ne legyél részeg, óvszer nélkül senkivel ne feküdj le.

Ha mégis valami baj történne akkor terhességi teszt, nőgyógyász. Ha már biztos vagy a dolgodban akkor kénytelen leszel beszélni a szüleiddel és elmenni egy abortusz klinikára, ebben a nőgyógyász segíthet.

2008. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg attol sűlne le a pofámról a bőr kedves harmadik ha olyan kárőrvendő lennék mint te,mert te még soha nem csináltál hülyeséget mi?Mindenképp el kell menned nőgyógyászhoz mert ha elakarod vetetni csak ő tud hozzá papírokat adni,meg kell hogy vizsgáltasd magad hogy nem vagy esetleg méhenkívüli terhes vagy nincs e valami probléma a,szóval a nőgyógyászt nem tudod elkerűlni.
2008. szept. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, ezek nélkül nehezem. Sajnos nem ismerek másik olyan alternatív módot arra, hogy meg lehessen állapítani, hogy terhes-e valaki vagy sem.
2008. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi tesztet bármelyik DM-ben vagy Rossmannban tudsz venni, ki vannak téve polcra, tehát nem kell kérned, ha ez a baj. És vannak egész normális áron. aztán, ha a teszt +, akkor menj el a legközelebbi terhesgondozóba, vagy nézd ki a tel.köbyvből egy tiniambulancia számát, és lépj velük kapcsolatba.
2008. szept. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szióka! Nem akarlak elkeseríteni, de mivel kiskorú vagy a szüleidet sehogy sem tudod kihagyni a dologból. Egyébként a feltételeiddel sehogy sem tudod megállapítani azt, hogy terhes vagy-e, vagy sem. Vegyél tesztet, és reménykedj. A véleményemet az esetről nem írom le, mert nem szeretnélek megbántani, de remélem ez jó tanulópénz lesz számodra.
2008. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!