Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap múlt el a menszeszem,...

Tegnap múlt el a menszeszem, most délután émelygek, hányingerem van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Ha valakinek volt menszesze és terhes lett hányadik hónapig vérzett és mikor tudta meg hogy terhes?
2010. márc. 7. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nekem is sokszor volt hányingerem,émelyegtem is.Ha valakinél ilyen tünetek jelentkeznek,nem biztos,hogy baba lesz.

Sok mindentől lehet valakinek ilyen tünete.

2010. márc. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vmi vírus okozza, vagy olyat ettél. Nekem is előfordult, hogy hányingerem volt valamitől, de meg sem fordult a fejemben, hogy terhesség okozza (nem is attól volt). Nem értem, hogy mért kell egyből arra gondolni? Főleg, hogy semmi más nem támasztja alá. Hányinger sok mindentől lehet, az esetek csak kevés %-ban okozza baba.
2010. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A terhességi teszt választ ad arra a kérdésedre, hogy terhes vagy-e. Émelygés, hányinger ezer és egy dologtól lehet, pl alacsony vérnyomástól, alacsony vércukorszinttől, fronttól, vírustól...
2010. márc. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!