Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokszor irják hogy a mensi...

Sokszor irják hogy a mensi alatt is van pé. Akkor az a ciklus hány napos?

Figyelt kérdés
2008. szept. 5. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem a peteéréstől függ a ciklus hossza. hanem a 1 mensi dátumától.
2008. szept. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Ciklus a mensi első napjától a következő mensi elötti napig tart. Az független hogy mikor van peteérés. Én normál 28 napos ciklusnál 17-24 nap között érlelem a petécskét,úgyhogy én ezt a vond ki ezt ebből,meg azt abbol és kiszámitva a peteérés napja dolgot megcáfoltam :)
2008. szept. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, úgy néz ki, hogy mensi után 3-5 nappal fogant meg az én bébikém is!
2008. szept. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ez azért is lehetséges, hogy bár azt írják, hogy a luteális fázis(ez a peteérés utáni idő) mindenkinél 12-14 nap, azért mégis eltérhet, pláne, ha nem is egy petesejt érett meg az adott ciklusban! olvastam, hgoy több is beérhet, de egy domináns szokott lenni. Ám előfordul, hogy később még egy kilökődik, ez már egy ráadás peteérés, de ebből ugyanúgy lehet baba! Ez a buktatója épp a naptármódszeres védekezésnek!
2008. szept. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!