Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma teszteltem pozitivat...

Ma teszteltem pozitivat később vettem még egy tesztet az már negativ lett. Akkor most mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Ugyan azt a vizeletet használtam az első egyértelmü poz.
2008. szept. 5. 14:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
EZT A FAJTA TESZTET MÁR SOKSZOR HASZNÁLTAM SOHA NEM MUTATOTT TÉVES EREDMÉNYT,HOLNAPRA NEM VÁROM
2008. szept. 5. 14:25
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem az első a helyes eredmény.Csinálj még egyet a biztonság kedvéért de friss vizeletből!Szorítok Neked!Írd meg légyszíves az eredményt!
2008. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
KÖSZI,11 hónap sikertelen próbálkozás után igazán csak örülnénk neki...:)egy pár órát állt a vizelet lehet hogy a 2. teszt azért lett neg.?Szerintem ma nem érdemes csinálni több tesztet de reggel fogok majd irok.
2008. szept. 5. 14:35
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia. Gratulálok! Ha pozitív akkor babás vagy! Nekem még mindíg van olyan teszt ami nem mutatja ki, pedig uh-n már ott volt! Csinálj még 1 tesztet hogy megnyugodj, és ne foglalkozz azzal hogy a másik teszt még negatív, lehet hogy csak kevés a hcg-d ahhoz a teszthez! A legjobb ha 2-3 nap múlva ugyan azzal a teszttel csinálsz mégegyet ami már pozitív lett és akkor azon már erősebben fog látszani!

Boldog babavárást!

2008. szept. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt és utána még lett 2 naponként 6 pozitív tesztem. ugyanis a hcg 2 naponta duplázódik a szervezetben. mindenképpen csinálj még tesztet, nekem a clearblue jött be, és lehetőleg reggeli vizeletet használj.

sok szerencsét!

7 hetes kismama

2008. szept. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A két teszt egyforma volt? Mert ha nem, akkor lehet, hgoy a másodikhoz kevés volt még a hcg-d! Kb két nap múlva ismételd meg a teszted, és láthatod majd, ahogy élesedik, vastagodik a csík! Fantasztikus érzés! Majd írj!
2008. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem birtam ki teszteltem ma reggel is ,és halványan de ott a 2. csik:)
2008. szept. 6. 07:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Negatív irányba tévedhet, megtéveszthet, de pozitív irányba nem jellemző. Gratula! :-)
2008. szept. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálok! Nyugodj meg és örüljetek a csíkocskának! Én egyébként eleinte nem bírtam ki, és 2-3 naponta teszteltem, és nagyon jó volt látni, hogy tényleg erősödik a csík, meg vastagszik! Jól tetted, hgoy teszteltél, legalább megnyugtatott! 5. válaszoló
2008. szept. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!! (még1szer) :D

Nagyon sok boldogságot! 2.válaszoló

2008. szept. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!