Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A digitális hőmérővel Ti hogy...

A digitális hőmérővel Ti hogy méritek a hőmérsékleteket?

Figyelt kérdés

Én, amikor először mérem akkor pl: 36,5C, mérés után megmérem mégegyszer, akkor már 37,1C.

Akkor most mennyi a hőmérsékletem?

Azért ide írtam, mert a reggeli - teherbeesések miatti mérésekről van szó és itt sok tapasztalt "hőmérőzös" lány van.

Köszönöm a válaszokat


2010. márc. 6. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A mozgástól is változik a hőmérséklet...

Én nem bízom a digitálisban, szívesebben használok higanyost. Állítólag simán előfordul, hogy rosszul vannak kalibrálva. Tudom, nem lehet már kapni higanyost, hála az Eu-nak. Olyan ez is mint a villanykörtés dolog, betiltanak, de ami helyette van korántsem tökéletes.

2010. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem mozogtam túl sokat. Megmértem, sípolt, megnéztem a mért értéket, újból betettem a számba és akkor már 0,6C-al mutatott többet.

Szerinted akkor mennyinek értékeljem a hőmérsékletemet?

2010. márc. 6. 20:35
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel masik homerot, mert igy nem lehet ertekelni. Lehet kapni olyat ami ugy nez ki mint mint a hagyomanyos higanyos, csak nem higany van benne hanem alkohol. 600-900 Ft. Az megbizhatobb.
2010. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Digitálisból csak azt használhatod, ami század pontossággal mér, de jobb a hagyományos.
2010. márc. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de nincs hagyományos:((((
2010. márc. 6. 20:44
 6/11 anonim ***** válasza:
A digitálisal is 5-7percig mérd mindegy mikor csipog:-)akkor pontos eredményt kapsz!Én így csináltam,mert sok oldalon így olvastam.Nézz neten utána!
2010. márc. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbáltam már úgyis, csak kikapcsolódott pár perc elteltével, mert automatikusan kikapcsol. Szóval 5 percig nem tudom mérni vele.
2010. márc. 6. 20:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok, az enyém is kikapcsol...Kérdezd meg valami nagyobb patikában, ahol több félét árulnak, hogy melyik a legmegbízhatóbb.
2010. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Második írta, hogy van analóg hőmérő, csak nem higany van benne. Nézelődj patikákban, előbb utóbb lesz, azt nem vonták ki a forgalomból.
2010. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Masodik vagyok, tuti hogy van en mult heten vettem.
2010. márc. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!