Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérésem, akkor...

Ha nincs peteérésem, akkor középidőben miért barnázok?

Figyelt kérdés

Febr. 16-án jött meg a menstruációm - két nap barna, majd utána rendesen.

Febr. 28 és márc. 1-én voltunk együtt a párommal.

Ma márc. 5-én barna folyásom van.

Szerintem nem volt peteérésem, mivel a hömérsékletem 36,2 környékén van.

Valami betegségem van, baj lehet?????

Félek.

1 hónapja nem szoptatok.

Véleményetek?


2010. márc. 5. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek ellenére nem biztos, hogy nincs pé-d.
2010. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az olvastam, hogy valamilyen hormon hatására peteérés után felmegy a hömérséklet, egészen a következő menstruációig.
2010. márc. 5. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van, de a szoptatás sokmindent megkavar hormonálisan.
2010. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Véleményed szerint mi ez a folyás?
2010. márc. 5. 18:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány ciklusban jött meg a szülés óta eddig? Mert ha csak ennyi, amit leírtál, akkor bármi lehet, főleg szabálytalan ciklus. Ne aggódj, majd beáll. De lehetsz terhes is, azt se zárnám ki.
2010. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia. A szülés után a 3. hónaptól, minden hónapban rendesen. Kizárólagosan szoptattam a fiamat. Most 2-3 ciklus ilyen "barnázgatós".

Most tegnap délután a hömérsékletem 37 körül van, de még most is barna folyásom van.

A nőgyógyásznál voltam a ciklus 8. napján, hasi uh-al nézett meg és akkor mondta, hogy tuti,mivel szoptattam, nem lehet peteérésem. És 2 hónap, amire rendeződik a ciklusom.

Félek, nehogy valami daganatom legyen.

2010. márc. 6. 12:57
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon-nagyon szeretnénk mégegy kisbabát, ezért félek, nehogy valami bajom kiderüljön és ezért ne tudjak teherbe esni.
2010. márc. 6. 20:17
 8/8 anonim ***** válasza:
A vérzészavar sokszor utal cisztára, de azt látta volna. Szerintem nem lesz baj.
2010. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!