Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak még? Hiába...

Meddig várjak még? Hiába tesztelek ugyis negativ lesz

Figyelt kérdés
Már 3hete voltam együtt a párommal és már 3alkalommal teszteltem(utoljára a tegnap) de negativ lett.Miért nem mutatja ki a teszt?vizeletürités napi 8alkalommal , a mensim se jött meg már egy hete késik, és fehér folyásom is van(nem viszket és nem is sárga)több mint azelött.Mi lehet a gond?
2008. szept. 4. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha már 1 hete késik a menstruációd,akkor már ki kellett volna mutatnia a tesztnek!A napi 8 vizeletürítés teljesen normális és természetes!

Ha továbbra sem jön meg és nem lesz pozitív a teszt,akkor menjél orvoshoz,mert valami baj van!

2008. szept. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mutatja ki a teszt mert valószinűleg nem vagy terhes,én kb tízszer megyek egy nap pisílni és folyásom is van és mégsem vagyok terhes,nem feltétlen jár eggyütt a sűrű pisilés a terhességgel.Lehet hogy csak felvagy fázva a menzeszed iskéshet valami fertőzés miatt.Szerintem ne pocsékold a pénzed drága tesztekre.
2008. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nekem 1 hét után a Clearblue csak nagyon halvány lett és időn túl, aztán rá párnapra már 10 percen belül lett halvány + és a többi akkor is még negatív volt. Pedig a Clearblue másnak már a nem várt előtt kimutatta a 2. csíkot. Azóta már mind kimutatja de csak halványan. Valószínű hogy később fogant és azért alacsony még a hcg! A hétvégén próbáld meg újra. Drukkolok!

7 hetes kismami

2008. szept. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

Elozo valaszolonak: Masnak azert mutathatta ki mar mensi elott par nappal a Clearblue a terhesseget, mert 1. a cikluson belul hamarabb fogant meg babajuk, mint neked, tehat lehet az illeto mar a ciklus 9.napjan megfogant, de lehet a te babad csak a 21.napon. ,vagy mert 2. minden terhesseg es minden no szervezete mas, ebbol kifolyolag a te szervezetedben esetleg kisebb utemben termelodik a HCG es ez is lehet az oka. Hallottam olyan norol, akinek soha!!! nem lett pozitiv tesztje, megis terhes volt. Nogyogyaszom egyik paciense volt a holgy. Masik paciensenek meg az egesz terhesseg alatt volt HCG a vereben, meg szules utan is volt egy pici (holott a HCG elvileg csak az elso 3-4honapban termeldodik, utana mar nem).


A kerdezonek pedig: A menses nem feltetlenul terhesseg miatt kesik, lehet nem volt peteeres es amitt, vagy ciszta, gyulladas, stressz, idojaras, hormonalis valtozas, rengeteg oka lehet. Ha nem jon meg par nap mulva sem, erdemes lenne orvoshoz menni. Sot, akar ma is felhivhatod az orvosodat tanacsert telefonon, biztos segit!

2008. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Eddig mindig pontosan jott meg, most az elso alkalom hogy kesik
2008. szept. 4. 12:06
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, menj dokihoz! Ha soha nem szokott késni, akkor valami van ott bent, ami normál esetben nem lenne! :) Vagy baba vagy nem, derítsd ki! És majd írj, hogy mi volt, de azért én gratulálok! :)
2008. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Érdekelne hogy mi történt veled, mert én is ebben a cipőben járok.
2008. szept. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg nem voltam dokinal jovo heten megyek es akkor majd irok privit az utolso valaszolonak uzenem
2008. szept. 6. 19:39
 9/12 anonim ***** válasza:
van baba? (az utolsó kommented előtt válaszoltam 2-vel :-) )
2008. szept. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szio!

Mi van veled??? Van baba? Voltál dokinál?

2008. szept. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!