Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sopronban ki lelkiismeretes,...

Sopronban ki lelkiismeretes, szakmajahoz ertö, magan, "privat" nögyogyasz?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én Sopronba járok.Igaz nem magánrendelésre de szerintem épp olyan jól lát el SZTK-n mint magán remdelésen.Peitl Szilárd.Nagyon fiatal de annál aranyosabb doki.Ha kell a telefonszáma m,egírom privát?Én akkár hányszor visszakellek menni meg lát megkérdezi mi9 újság és már fogad is ha éppen nem Ő van az anbulancián .Van magánrendelése is,de most nem tudom mikkor és hol ha érdekel utánanézek és ezt is megírom.
2008. szept. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én Márkus dokihoz jártam privát. Nagyon lelkiismeretes, nagyon meg voltam elégedve vele. Minden alkalommal rákszürést és ultrahangot csinál. Kapsz egy fekete-fehér képet is a manócskáról. Mindezt 5.000,-Ft-ért! Ha érdekel, elküldöm magánban a telefonszámát.
2008. szept. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
szia kedves masodik valaszolo. Igen erdekelne a tel.szama. Ha lennel olyan kedves es elküldened,nagyon meg köszönnem.
2008. szept. 5. 10:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! :) Privát elküldtem a telszámot és a web-oldalát, remélem megkaptad!
2008. szept. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!