Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 hónapja késik, és 3 hete...

2 hónapja késik, és 3 hete barnás folyásom van! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég... két hónapja késik és nem voltál dokinál vagy nem csináltál még tesztet? Én nem várnék, holnap egyből dokihoz mennék a helyedben!
2008. szept. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudok egyenlőre dokihoz menni mert a főnököm nem engedett el!Félek,hogy kirugnak!Szerinted terhes vagyok,vagy valami betegség?
2008. szept. 3. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Hát ha normális a ciklusod sztem jó esélyed van a terhességre. Ha nem, akkor is azt tudod, hogy hány napos volt a leghosszabb ciklusod és ahhoz képest ez mennyire hossszú... Azért egy tesztet csinálhatnál, azért nem kell szabit kivenni! Sőt, talán már délutániból is bőven kimutatja!
2008. szept. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Vegyél egy tesztet!
2008. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A teszt 100% kimutatná!!

Ha nem terhesség lehet hormonzavar vagy ciszta jele..van egyébként nőgyógyászati ambulancia, de ilyen esetekre van olyan doki aki nem csak a te munkaidődben rendel...szépen menj dokihoz..esetleg másikhoz, csak be kell jelentkezni olyan időpontra, amikor nem dolgozol...szabid nincs 1 nap???

2008. szept. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elég sok, és még nem teszteltél? Csak 6-800 ft egy teszt, és 5 percen belül kimutatja, vagy még hamarabb!!

A barnás folyás mensi előtt lehet, de! 3 hétig nincs ilyen ok nélkül! Így én talán nem tesztelnék, hanem rohannék a nődokihoz! Szabadság mindenkinek jár, pláne, ha orvoshoz kell menned! Ez már nem vicc! Figyi mondok én valamit neked, kicsit drasztikusnak veheted, de ki nem rúghatnak, mert az már munkaügyi eset lenne. Reggel felkelsz, és amikor úgy rendel a házidokid elsétálsz hozzá, és kiíratod magad, akár hasfájással is, az min. 3 nap amúgy! A gyomrát meg bárki elronthatja ugyebár! A házidoki kiír, ezért ne izgulj, de egyébként vele bátran megoszthatod ezt a problémádat! Meg fog nézni, ha babás vagy lehet, hogy ki is tudja már tapintani ennyi késésnél, de én a barnázás miatt úgy gondolom, hogy más jellegű a problémád... Ő ad neked papírt, ami véd téged! és el fog küldeni nőgyógyászatra! vizsgáltasd ki magad, mert ilyen nincs 3 hétig ok nélkül! Nem vagyok orvos, nem tudom mi lehet, de azt igen, hogy ez már nem sima felfázás! Egyéb tüneted van? Ha úgy gondolod, írhatsz privátban nekem, szívesen segítek, amiben tudok!

2008. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszoló vagyok, próbáltam nézegetni a neten lehetséges okokat. az alapján lehetsz terhes is, de akkor valami hormonális okból van ez az elhúzódó barnázás. És azzal nem szabad pláne ilyenkor várni! rámehet a baba! Szóval irány a doki!!! Jelents beteget, nem kell megmondanod előre, melyik orvoshoz mész! Aztán meg ha baba, és megvan a kiskönyv, már védett leszel!!!!
2008. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!