Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utolso mens. Aug.13. term....

Utolso mens. Aug.13. term. Napon egyutt voltunk. Szept.8. kell megjonnie. A cicim 1hete iszonyuan fáj! Alig birok ráfekudni stb. Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 08:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, de lehetséges. Én 5 hetes terhes vagyok, és most kezdett el fájni a mellem. de lehet előjele. ha nem jön meg időben csinálj tesztet.
2008. szept. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz igen, nekem az érzékeny mell volt az első tünetem, jóval azelőtt éreztem, mielőtt vége lett volna a ciklusomnak.

Ha előtte nem volt ilyen, akkor szerintem valószínűleg terhes vagy.

Sok sikert!

2008. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
MIért beszéled be magadnak a tüneteke?Ha terhes is vagy akkor sem lehet hogy te már érzed,várd már meg legalább hogy megjön e a menzeszed vagy nem.
2008. szept. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az érzékeny mell volt az első tünet, és már 1 héttel a mensi előtt én sem tudtam hason aludni!

Tudom, h türelmetlen vagy , de a teszttel várd meg a 9. reggelét, és akkor már szinte tuti kiderül!!! Én sem bírtam magammal, de persze 2 teszt is negatív lett( pénzkidobás volt:) az elmaradt mensi után lett 4-5 nappal pozitív! Drukkolok!

2008. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet, elég nagy eséllyel.

Nekem is első tünet volt, máshogy fájt, mint menszesz előtt, néha még a ruha is bántotta. És ingerültebb és fáradékonyabb voltam. 9-én reggel csinálj tesztet! Szorítok!

2008. szept. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom avàlaszokat!Ha tènyleg jon a a baba egybol irok!Anna lànyom 3èves teljesen bel van betegedve ,hogy kistestvèrt szeretne:)!Szoritsatok!!!!!
2008. szept. 3. 13:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen,kb.1hete hogy igy fàj a cicim ,de lehet,hogy màr tobb is.Szokott fàjni mielott megjonne de max egy-kèt nappal elotte.és nem ennyire!De jo lenne..................!!!!!
2008. szept. 3. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia!Utolsó menses Aug. 9 én volt.23 napos a ciklusom.A menses után 10 nappal iszonyatosan fájtak a melleim.Szinte egy beton labdává változtak.Nekem is menses előtt kezd el fájni.1-én teszteltem pozitív!Remélem Nektek is összejött!Sok sikert,szorítok!:-)
2008. szept. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!