Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy tudnék én rásegíteni...

Hogy tudnék én rásegíteni hogy terhes legyek? Spermás ujjal?

Figyelt kérdés
Elég hosszú lenne elmondanom hogy miért kérdezem amit kérdezek!
2008. szept. 2. 22:42
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
szolj ha visszairsz:)
2008. szept. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

irtam!!!

köszönöm!!!!

2008. szept. 2. 23:28
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
a párod miért nemakar babát?nemlehet vele beszlni hogy mégis?csak könyebblenne öszehozni
2008. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
75%
Erre én is kiváncsi lennék hogy a páros miért nemakar?Mert ha szeretitek egymást miért ne?
2008. szept. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
szerencsétlen férfi,egy elmebeteg nő karmai közé keveredett!komolyan,te tudsz tükörbe nézni?remélem hogy kiderül mire készülsz,és elzavar a picsába!orvosi eset vagy apám!
2008. szept. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
34%
Komolyan felfórdúl tőlletek a gyomrom,hogy tud egy nő ennyire hülye lenni?
2008. szept. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Miert nem hasznalsz olyan applikatort, amit huvelykrem (gombas gyulladasra) dobozaban lehet megtalalni, illetve a Pharmatex huvelykrem (fogamzasgatlo) dobozaban is. Ebbe kell a "cuccot" belapatolni, eldugod, kiszaladsz a furdoszobaba, felhelyezed es "benyomod" a veget, igy az ujjadrol nem jon le menetkozben a sperma, hanem "biztonsagban" az applikator vegen belul "utazva" eljut a mehszajig, ahova kinyomodnak, mikor az applikator veget megnyomod. Mert ez ugye olyan mint ket cso egymasba dugva. Jobb, mint ujjat hasznalni, mert arrol az egesz lejon, mikor a huvelyfalhoz hozzaer az ujjad, mikor bedugod.
2008. szept. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szánalmas vagy,hogy ilyenekre vetemedsz!Szegény párod!
2008. szept. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Van 1 sokak által nem ismert törvény.Ha kiderül,hogy terhes vagy és még nem töltötted be a 12 hetet a párod kérheti a bíróságon,hogy vagy vetesd el vagy ha megszülöd egyedül kell,hogy felneveld.mert ő nem akarja a gyereket és (Főleg,ha úgy tudja,hogy védekeztetek) a gyerek sorsáról illetve,hogy akarja e vagy sem joga van az apának is dönteni.Ebben az estben alá kell írni egy nyilatkozatot,hogy sem anyagi sem erkölcsi támogatást nem kérhetsz az apától.De ha nem írod alá is érvényes amennyiben a z apa 12 héten belül bírósághoz fordul.Egy ismerősöm is így járt és most nevelheti a gyereket egyedül.Teljesen egyedül!!!
2008. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
77%
Én teljesen le vagyok döbbenve amit itt olvastam most te nem normális! Már bocs hogy ilyet irok de egy baba életével nem szabad szorakozni! Nemtudom hány éves vagy de még elöször fel kéne nönöd ehhez az egészhez!
2008. szept. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!