Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 53. napom clostilt szedtem,...

53. napom clostilt szedtem, és azóta nem jött meg, mi lehet?

Figyelt kérdés

a 13.napon a doki azt mondta,csak egy 10mm tüsző van,ami a 18.napra már nem volt ott!azt mondta ebből semmi nem lesz.jó,közben nem jött meg,teszteltem semmi,negatív.most már a 53.napon járok,de csak holnap tud megnézni a doki,mert egy hónap szabin volt!csak közben,másfél hete,nagyon fájnak a melleim,és a bimbómnál ilyen kis vékony erek jelentek meg!ez a clostil hatása lehet,vagy útközben lehetett peteérésem?esetleg baba is lehet a dologban?

a válaszokat nagyon köszönöm.


2008. szept. 2. 13:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.Én is closil mellett lettem terhes. Csináltál mostanába tesztet ? Mert lehet mégis sikerült nem ? Csinálj egy tesztet,most ha van,én is délután csináltam anno :)Hátha:)

Minden jót

31hetes kismama

2008. szept. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanígy vagyok vele mint Te, csak épp a 41. napon járok.Holnap fogok Clearblue-val tesztelni.Nekem a 14. napomon volt 12mm, aminek a 16. napom már csak a hűlt helyét találta. Szerintem ha volt is peteérésem,akkor csak később lehetett.Majd kiderül.Majd írd meg,h mit mondott az orvos!
2008. szept. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
oké,mindenképp írok.
2008. szept. 3. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!