Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van egy szellemcsikos tesztem...

Van egy szellemcsikos tesztem el tudja vki késziteni a negativját?

Figyelt kérdés

[link]

Előre is köszönöm.


2010. márc. 1. 15:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Na mi van kérdező?

Megjött vagy baba?

9+4 hetes kismami.

2010. márc. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Nem jött még meg, de azóta nem teszteltem újra, vmikor hétvégére vagy hétfőre tervezem, ha nem jön meg addig. Tanultam a korán tesztelésből félek még nem mutatná ki. De mindenképp megirom nektek és köszi, hogy gondoltok rám :-)))
2010. márc. 4. 17:32
 23/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett??
2010. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
NA van valami??
2010. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem itt nincs baba:(

egy kismama.

2010. márc. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
majd jelentkezik. lehet, hogy mostanában nem nézi a gyakorikerdeseket
2010. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
sziasztok. Bocsi a késői jelentkezésért valóban nincs baba vasárnap reggel megjött viszont holnap megyek orvoshoz mert a mellfájdalom nem múlt el és meg is van duzzadva. Tudom csinalnom kellett volna egy tesztet de olyan röhejesnek tünik azok után hogy rendesen megjött. Talán hormonzavar. Ha van vmi érdekes megirom. És köszi hogy érdeklődtök.
2010. márc. 10. 10:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!