Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetett peteérésem úgy, hogy...

Lehetett peteérésem úgy, hogy egész hónapban nem volt tojásfehérje szerű a nyákom?

Figyelt kérdés
Amúgy clostit szedek hónapok óta és ma vagyok a 22.napon és csak krémes folyásom jelentkezik!
2008. szept. 1. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetett! Nekem pont abban a hónapban jött össze a baba, amikor nem volt nyákos, tojásfehérje szerű folyásom! Nekem is csak krémes, el is könyveltem, hogy na ebből sem lesz semmi, aztán most meg 19 hetes kismama vagyok! :)

Szorítok Neked!!!!

2008. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem se volt ebben a ciklusban ilyen nyákom, csak krémes. Én Duphastont szedek, de ennek ellenére mindig volt. Most nem. Sőt, a Corax ovulációs teszt szerint nem volt peteérésem, viszont a PG53 minimikroszkop szerint viszont igen. Hozzáteszem, a PG53 eddig soha nem mutatott páfrányosat. Szóval, érdekes dolgok ezek, egy kicsit én is összzavarodtam, de szerintem ne aggódj, biztos volt peteérésed, minden ciklus más. Ez örök igazság...:) Drukkolok majd neked!

2008. szept. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!