Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérés produkálhat terhess...

A peteérés produkálhat terhességi tüneteket?

Figyelt kérdés
okt. 21.-én volt menszeszem... minden rendben volt de 2 nappal ezelött (okt.1-okt.2) volt egy pici barnás folyás inkább csak megszinezte a betétet nagyon kevés volt......3 napig émelyegtem hányingerem volt pici fej fájás...mára elmúlt a rosszullét és azóta 2 napja újra minden rendben...ez mi lehet? nem éreztem és nem tapasztaltam még ilyet korábban.
2007. nov. 4. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat!A pici barna folyás félidőben valószinűleg peteérés lehetett.
2007. nov. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A peteérést én minden hónapban megérzem.Kb 4-5 napig fáj a hasam alja,néha melleim is és néha barnás folyásom is van,vagy ha eggyütt vagyunk akkor bevérzek.Hát nemtudom ennél több tünetet produkálhat e a peteérés:-).
2007. nov. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!