Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztek után még...

Pozitív tesztek után még házas élet? Megengedett?! Vagy veszélyes játék?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 21:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
64%
A kettes nagy hulyeseget írt! A méhlepény csak később fejlődik ki, 4 hetesen még sehol sem tapad meg! Ha rossz helyen van, az 12.hét körül derül ki, addig nem kell félned! Saját tapasztalat, 12 hetesen a lepény miatt fekudnom kellett, szex tiltva volt. Ne tudd meg milyen idegbeteg voltam a végére! Stressz, idegesség a baba miatt, és még a szex sem okozhatott örömet, maszturbalni is tilos! Én azt mondom , amíg lehet, óvatosan, de szexelj, mert nem tudhatod mi következik. Értem én, hogy a baba fontos, de hidd el, ilyen ösztrogén bomba hatása alatt meg leszel veszve egy kis együttlétért. Amíg tudod, addig tehát nyugodtan élvezd ki! Megnyugtat, és persze erősíti is kettőtök kapcsolatát.
2015. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%

Akkor nézz egy kicsit utána kedves utolsó. Már a megtermékenyítés pillanatában elkezd kialakulni a placenta, de majd csak a 12-14. héten alakul ki teljesen, hogy a babát 100%-osan táplálja. Hülyeséget ne Írj.

De mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy él-e nemi életet, vagy sem.

2015. jún. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Orvostól is hallottam màr, hogy az első 12 hétben tilos a hàzasélet. Nem osztom a nézetet: ha rossz helyen tapadt meg, vagy életképtelen az embrió, az bizony megy, akàrmit csinàlsz. Genetikai rendellenességnél ugyanez. Esetleg ha sàrgatest elégtelenség àll fenn (mondjuk sorozatos vetélések tükrében). Ha egészséges a terhesség, akkor maradni fog.


Ha nem esik jól, hagyjàtok, de ha mindenki vàgyik rà, és jó is, meg ne vonjàtok magatoktól :)

2015. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

normális eseten akár szülésig is lehet folytatni.

ha valami mégis nem oké akkor doki szolnifog.

2015. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!