Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy hetet késett a mensim és...

Egy hetet késett a mensim és jóval kevesebb, mint szokott és csak 3 napig tartott - előtte és utána barnázás. Mensi elött csináltam egy negatív tesztet, viszont nem érzem valami jól magam. Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tünetek: főként délután és este hányinger, érzékenyebb, sírósabb vagyok (néha minden ok nélkül). De a melleim nem fájnak egyáltalán, noha mensikor is csak ritkán szoktak ... lehet, hogy mégis babás vagyok? Járt már valaki hasonlóképpen? Ja, a hasam alul fájdogál ... Köszi a válaszokat!
2008. aug. 31. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Csinálj még egy tesztet, reggeli első vizelettel.
2008. aug. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tesztelj mégegyszer! Az a hányinger-dolog és az érzékenység nagyon bíztató! Drukkolok! Majd írd meg, jó? :)
2008. szept. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én majdnem teljesen így voltam mint te, csak annyi különbséggel, hogy nekem 2 napig volt menszim, és utána pár nap barnázás. Sajna nem várok babát:( Minden tünetem megvolt, de biztosan csak beképzeltem magamnak. Ettől függetlenül tesztelj mégegyszer egy pár nap múlva! Drukkolok neked!!!Írj, hogy mi lett.
2008. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tegnap csináltam megint egy tesztet és sajnos még az is negatív...úgyhogy valószínű nem baba. Azért mindenkinek mielöbbi babásodást kívánok!
2008. szept. 5. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!