Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség ha a teszt...

Lehet terhesség ha a teszt negatív?

Figyelt kérdés

Augusztus 20.-án kellett megjöjjön, és meg is jött de csak három napig tartott a szokásos hét helyett és nagyon gyenge volt. Azóta állandóan émelygek és szédülök. Tegnap csináltam egy Clearblue tesztet, de negatív lett bár délutáni vizeletből csináltam, azt hittem ha baba van akkor abból is kimutatja.

Szerintetek?


2008. aug. 31. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
eleg megbizhatoak ezek a ma forgalomban levo tesztek. (mar akar 3 napos terhesseget is kepesek kimutatni) azert csinalj meg egy tesztet szerintem, lehetoleg reggel.
2008. aug. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Reggel csinálj egy tetszet. Nem biztos, hogy terhes vagy, mert elő szokott fordulni, hogy valami miatt másabb a menstruáció a megszokottnál.
2008. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szió.

Reggeli első pisi :)


Amugy nekem is negativ volt az elso teszt, amikor pedig mar megvolt a babó, valoszinuleg keson indult meg a HCG hormonom termelodese.

(legtobb teszt arra "indul be", azon alapul)

2008. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a teszt negatív lett. Elmentem az orvoshoz és ott látszott a terhesség. Akkor egy nap híján nyolc hetes voltam.

A dokim azt mondta, hogy bár ezek a tesztek elég érzékenyek, mégis ismer több nőt is, akinek a hormonszintje nem emelkedett meg a terhesség elején és negatívat tesztelt, de mégis ott volt a baba.

2008. szept. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!